Příspěvky uživatele - babča

Phiiladelphus, 18.3.2010
Sakura?
Zalévání orchidejí, 16.3.2010
Dá se zalévat vodou ne převařenou, ale vodou s filtrační konvice?V létě používám dešťovou.Měla by být se sníženým obsahem minerálů a železa. Jana
Pokojové rostliny, 16.3.2010 Obsahuje fotku
Takže i já přidávám pár svých kytiček.
Půjde zasadit?, 16.3.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den.Dostala jsem kytici a v ní okrasný ananas.Nešel by zasadit?A jak na to?Děkuji Jana
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 11.3.2010
Zdravím všechny nedočkavé.jaro je tady! Přiletěli špačci. Jana
Polámaný rhododendron, 26.2.2010
Dobrý den.Taky jsem dnes zjistila že nám sníh vylomil částečně větve rhododendronu.Použila jste růstový stimulátor, nebo jiný?Je mi to moc líto.Po přesazení se krásně spravil a má nasazeno spoustu poupat.A teď o tu nádheru asi příjdem .Děkuji za... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 29.1.2010
Dobrý den.Tak jsem dneska našla pod krmítkem 4 koroptvičky.Nejdřív jsem myslela že jsou to holubi a pak mi přišlo že jsou nějak velcí.Jsou krásně zbarvené.A u nás jsou na zahradě poprvé.A to se tam pohybuje i pes u sousedů.K lesu to mají celkem... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 14.9.2009
tak to by snad šlo i z nějaké tenčí trubky, ne?
Dýně hokkaido, 28.8.2009
Já mněla první dvě oranžové a ted jsou pruhované oranžovo-zelené.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 28.8.2009
Gabčo máte taky krásné kytičky, jako Marie.Chtěla jsem se zeptat, jak se jmenuje ta žlutá, popínavá na obrázku 5?Ta je kouzelná.Dík Jana
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 26.8.2009
Dobrý den.Už jsem tu párkrát četla diskuzi o sametkách.Chválabohu je u nás nemáme.Ale dnes jsem v katalogu fa. Just narazila na insekt spray který má účinkovat na spoustu hmyzu.,ůdajně vyzkoušený i v tropech.učinek trvá až 12hod.Mají i stránky na... celý příspěvek >
Sušené ryngle?, 24.8.2009
Dobrý den.Dají se sušit ryngle?Letos jich máme hodně a zavařit moc nejdou, jsou pak moc měkké.Knedlíků mám už zamražených dost, mám i přesnídávky a tak mě napadlo jestli se dají usušit.Jana
Hruškové recepty, 24.8.2009
Záleží jak máte sladké ovoce.Já měla hrušky sladké a tak se mi přesnídávka zdála sladká až moc.Teď zrovna dělám jablkovo-rynglovou.Zavařuji při 85°C asi 15 minut.Plním horké a hned zavařuji.Taky jsou výborné povidla z hrušek.Jana
Hruškové recepty, 24.8.2009
Na 3kg očistěného ovoce 300g cukru a 2 vanilkové pudinky.Ovoce malinko podlejete a rozvaříte.Do rozvařeněho přidáte cukr a svaříte.Pak necháte trochu vychladnout a rozmixujete(já používám tyčový mixér).Dáte znovu vařit v trošce vody rozmícháte... celý příspěvek >
Hruškové recepty, 23.8.2009
Dětské přesnídávky?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika