Příspěvky uživatele - Jiří Janča

Poznej houbu, 15.12.2019
Hadovka roste jednotlivě a vzácná nebyla nikdy... To spíše květnatec.
Černající sukulent, 18.11.2019
Je to echeveria. Nic jí není, Dát do chladna, klidně kolem 10 C, co nejvíc světla a až do jara nezalévat. Na obrázku je přelitá, pokud kiopí listy dolů, má vody moc, pokud je zdvíhá nahoru, má vody málo. .
Neznámá rostlinka, 11.11.2019
Opravdu přežije venku naši zimu?
Poznáte keř, 8.10.2019
Tak po pár dnech pátrání jsem se rozhodl pro Carissa macrocarpa.
Jaká je to pokojová rostlina?, 8.10.2019
Což takhle Billbergia nutans - bilbergie, čínský oves
Co je tohle za kytku?, 2.10.2019
Cineraria pericallis x hybrida
Jak vyhubit ocůn z pastvin?, 6.9.2019
No, kolchozník také nejsem, ale ocún, stejně jako všechny ostatní cibuloviny je rovněž jednoděložný...
Co to je za keř?, 2.9.2019
Jsou to vskutku azalky.
Neznámá kapradina, 9.5.2019
Neznámá kapradina, 7.5.2019
Ta kytka už mi dlouho vrtá v hlavě. Emčo, tím: " Když úplně rozhrnu listy, opravdu vypadá jako mladé kapradí.". myslíte, že mladé listy jsou stočené do spirály, tak jak je u kapradin zvykem? Díky.
Co je to za keř?, 20.4.2019
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 20.4.2019 Obsahuje fotku
skleník Venus - zpráva po 9. zimě. Skleník stojí, polykarbonáty bez poškození, stínění duvilaxem se již téměř smylo, stínící síť stále pevná.  Objevila se závada na pístu, který otevírá větrací okna ve střeše. Ulomilo se šroubení které... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 20.4.2019
Také mne to napadlo, ale co ty zubaté okraje listů? Kdoulovce je mají celokrajné. Charakter růstu větviček odpovídá spíše nějaké okrasné třešni. Oprava, tak jsem se byl podívat na zahradě na mé kdoulovce - jednuduchý červený a růžový -... celý příspěvek >
Zmijovec kvete letos o něco dřív, 20.4.2019 Obsahuje fotku
Ať nezakládám nové vlákno: Včera mne pozvala sousedka, abych se podíval na jejich dvůr. Po vstupu jsem se domníval, že jim před nějakou dobou pošlo velké domácí zvíře, ale pak jsem u zdi objevil tyto tři krasavce. Žľuté měřítko má jeden... celý příspěvek >
Vodní Hyacint, 31.3.2019
Zadejte do vyhledávače eichhornia prodej...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika