Příspěvky uživatele - Milan HP

Rajčata 2024, 9.3.2024
Waltře, tohle asi není reakce na mne, protože já moc odrůd nemám (tak do 20), ale přišlo mi to do nových reakcí. Nějak se to tady motá. Nicméně jak ty papriky, tak ta rajčata vypadají, jak mají. No a v tom zadním řádku rajčat máš dvě "helmičky".... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 8.3.2024
Waltře, určitě Ti dělají radost. Na tom úplně nalevo vidím rozvitý květ. Mýlím se? Na rozdíl od těch mých mají spoustu životního prostoru. Ten CC je trochu vytáhlý. Milan
Rajčata 2024, 8.3.2024
4.3. jsem namočil první dávku semínek pro zahradu (8 odrůd po dvou semínkách) do dešťovky a dal do tepla koupelny. Nechal jsem je tam cca 40 hodin. 6.3. jsem je překládal do substrátu a některé už měly viditelné bílé kořínky. Už včera začaly... celý příspěvek >
Hnůj, 8.3.2024
Naprostý souhlas. Milan HP
Papriky 2024, 7.3.2024
Díky za palec nahoru, dělají mi radost, ale mně už také dochází, že je s tím spojeno pár úskalí. První poučení: dal jsem je moc brzo, nečekal jsem takové tempo. Z toho ale vyplývá, že je nebudu moct přesadit včas do dostatku směsi, aby se mohly... celý příspěvek >
Hnůj, 7.3.2024
Promiňte, neodolám. To by znamenalo jen jedno: že už ani hovna nejsou pravá. Že podléhají "dezinformacím". Zlaté zahrádky. Milan HP
Papriky 2024, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Hokus pokus si zaslouží i pokračování. Takže přikládám foto paprik pro kámoše. Dnes už je vyfotit nemůžu, protože jsem mu je odvezl v pondělí. Moje papriky (asi dvě), vyseté toho 14.1. a držené v koupelně pod umělým světlem už začínají nasazovat... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 7.3.2024
Miloši, já byl ještě drzejší. Ty to máš ve skleníku - nebo myslíš venku? -, ale já vysel salát, ředkvičky, jarní mrkev i cibuli do vyvýšeného záhonu, pouze přikrytého 30g netkankou (3.3.). Vsadil jsem, nejspíš chybně, na "teplejší předjaří". Bude... celý příspěvek >
Hnůj, 7.3.2024
Milan
Rajčata 2024, 7.3.2024
Přivedl jsi mne na myšlenku vsadit alespoň některá jen do děr v netkance. Předtím jsem je vždy zasadil a potom netkanku rozřízl tak, abych ji mohl protáhnout dál až na konec záhonu kolem stonků (max. šíře záhonu 120 cm). Ale protože se mi vrtání děr... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 2.3.2024
Pepé, chápu vaši pochybnost a rozhodně máte pravdu, že pro mne je cesta ne zrovna cíl, ale to, co mne baví víc. A jsem pyšnej na to, že jsem všechny problémy a překážky dokázal vyřešit a překonat. V tom je asi ta podstata, prostě ve svém věku... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 2.3.2024
Evi, jsou parádní. Mně podle barvy připadá, že už přinejmenším zrají. Mýlím se? Milan
Rajčata 2024, 2.3.2024
Ochutnávka proběhla: každý z nás dostal půlku z obou rajčat. Shodli jsme se na hodnocení 5 a 6. To 5kové ještě nebylo tak zralé. Obě ale měla docela tuhou slupku. Další zpráva je, že už červená nejméně 10 dalších rajčat. Ale Bejbino jasně... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 28.2.2024
Díky. Je to skvělá zábava a potěšení duše. Milan
Rajčata 2024, 28.2.2024 Obsahuje fotku
Tak jsem je dnes sklidil s jednodenním předstihem. Žádní velikáni, 17 a 18g, ale vypadají velice lákavě. Jsou to moji časoví rekordmani. S ochutnávkou musím počkat do soboty na manželku. Z ostatních odrůd už také něco brzo kápne ze Startky a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika