Příspěvky uživatele - TomNR

Pink Lady, 12.11.2019
ake su skladovacie vlastnosti pink lady? aj ked to pravidlo nie je, kedze dozrieva velmi neskoro, mohla by aj dlho vydrzat (oberie sa do chladnejsej pivnice). vdaka
Co naroubovat na Pavlovičku, 7.11.2019
"plody jsou menší kulaté, průměr cca2cm, modré, chuť sladko-natrpklá. Na střední Moravě to roste všude možně" myrobalan?
Extenznivní sad Děčínsko, 6.11.2019
ahoj, pokial je pozemok vedeny ako sad, tak tam sad je/bol asi uz dlho. chcete extenzivny sad = dlhodoba vysadba. po rozbore poriadne pripravte podu a radsej sadte az o rok neskor, vrati sa vam to. tiez si polozte otazku ci chcete mat must alebo... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 6.11.2019
mam Lucy na m25 vysadenu na jesen 2017, zial ma v kmeni dieru po drvoplenovi a len zivori, dufam ze s nou budete mat viac stastia
Jadroviny 2019, 23.10.2019 Obsahuje fotku
panenska uroda topazu, stromceky z jesene 17, prve jablcka (foto 1 a 2) stale mam problemy s boscovou flaskou, minuly rok obrata zoschla-nezmaslovatela, tento rok mi zacala hnit z vnutra (foto 3) a cca 20 hrusiek islo na kompost. kde sa stala... celý příspěvek >
Určení odrůdy z Mac Intoshe, 23.10.2019
peter, mas mcintosha?
Lze podsadit pod starou jabloň mladou jako náhradu?, 22.10.2019
a co tak pridat foto starej jablone? skusenejsi poradia, mozno ju zachranite-vyrazne jej predlzite zivot, rez a hnojenie spravia zazraky ked sadit blizko, nie jablon po jabloni, stara je na semenaci/planke, unava pody za tie roky... celý příspěvek >
Řez třešně, 17.10.2019
bez foto tazko poradit, vacsinou je zalozenie novej korunky zo silno rastuceho terminalu lepsie ako povzbudit rast bocnych ramien. v tomto pripade bude z nej na jar spiciak. s rezom urcite pockajte na jar. tom
Uleželý hnůj pod stromy, 9.10.2019
mna by zaujimalo ako zakopat hnoj a "neznicit" korene. mozte prosim trosku podrobnejsie? vdaka, Tomas
Plíseň v ořechu, 7.10.2019
v okoli Nitry su cierne orechy a vrtivka uz minimalne 8 rokov, co sa zaujimam o zahradu. Tomas
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 27.9.2019 Obsahuje fotku
Boscova, minuly rok prva uroda, 2 plody nezmakli ale zosuverili a zasychali, sladke boli, ale suche a tvrde - nezmaslovateli. tento rok experiment - 4 plody do pivnice, 4 do chladnicky, 4 zostali este na strome. tak uvidim ci ju konecne ochutnam... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 25.9.2019 Obsahuje fotku
niekde sa obera, u mna sa uz kvitne :)
Odrůda Katinka, 17.9.2019
katinka to nebude, ta je uz takmer 3 mesiace zjedena
Slivky na destilat, 17.9.2019
ahoj kubo, tiez som v suchej oblasti, podpnik st.julien nedavaj, daj na Jiriho odporucenie - podnik myrobalan. kostkovina po po kostkovine, unava pody, zohladni aj toto. k odrodam na kvas sa vyjadrit neviem, ale pri dom ti radim vysadit... celý příspěvek >
Koromila - velmi skory velkoplody myrobalan dozrievajuci pred Burlatom?, 17.9.2019
tak nakoniec som rad ze som koromilu nekupil. ze je popis chuti bezne prehnany je standard, ze sa sem-tam podari dat inu vysacku, to zamrzi, ale ze predajca (v tomto pripade aj clovek prispievajuci do casopisov) predava produkt o ktorom sa sekne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika