Příspěvky uživatele - mino BA

Nejchutnější odrůdy meruněk, 6.9.2020
Bergarouge nie je samoopelivý. Podobný Begeval áno.      mino BA
Honeycrunch, 15.8.2020 Obsahuje fotku
Táto odroda má v rodokmeni sezónu dozrievania v jeseni s potenciálom konzumácie v zime. Avšak v Minnesote, kde bola vyšľachtená a kde napríklad minulý rok padol teplotný rekord =58;C. V našej teplej polohe to vyzerá byť ideálne letné jabĺčko.... celý příspěvek >
Mantet, 11.8.2020
Kráľovstvo záhradníckej dokonalosti, pán Polehla. Nádhera...      mino BA 
Tomcot, 25.6.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, Petře, áno, plus mínus začiatkom letných prázdnin začínam oberať Fenix, Aj ten je značne redukovaný jarnými mrazmi. Ešte pár poznámok k chuti Tomcotu, niekoľko pestovateľov ju tu uvádza ako nie príliš presvedčivú. U mňa sa chuťové... celý příspěvek >
Tomcot, 24.6.2020 Obsahuje fotku
Plody Tomcot - sladké, plné šťavy, s primeranou kyselinkou a silnou arómou. Tak, ako ho popisujú aj zahraničné pomológie. Tento rok prežil veľa mrazu a v ostatných dňoch aj veľa dažďa. Tak vo finále dozrievania skromnej úrody snáď už bude len... celý příspěvek >
Tomcot, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Tomcot po tohtoročných mrazoch obstál z mojich odrôd najlepšie. Necelé tri desiatky plodov pomaly dozrievajú a bude to prvá úroda, z ktorej sa bude ako-tak dať posúdiť chuť tejto odrody      mino BA
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Fenix je skorá výborná odroda. Nejde od kôstky, je sladká a šťavnatá. Tento rok po mrazoch len pár plodov, ktoré potešia. V stave nejaké 2 týždne pred dozretím      mino BA
Bergeval, 2.6.2020 Obsahuje fotku
Pane Petr, kvety sú miskovité      mino BA
Bergeval, 1.6.2020
U mňa najlepšie Tomcot má 25 plodov na mladom stromčeku, ak by som robil prebierku, nechal by som ich len o pár viac... Goldrich 10 plodov na staršom strome, takže akokeby nič. 8 z toho už dal dole vietor. Tsunami a Farhial totálne spálené mrazom.... celý příspěvek >
Určenie odrody podla kvetov, 22.3.2020 Obsahuje fotku
tak ešte foto...      mino BA
Rašení pod čočkou mobilu, 21.3.2020 Obsahuje fotku
Pár kúskov marhúľ v poradí, v akom by mali dozrievať, a k tomu aj broskyňa Burbank July Elberta      mino BA
Presenta, 28.11.2019
Pan Mikeš13, ďakujem veľmi pekne za optimistický pohľad. Určite, že slivka tu ostane, to by ma žena popohnala, keby som sa jej dotkol..Bolo o nej napísaných veľa skvelých referencií, tak verím, že sa naplnia      mino BA
Presenta, 25.11.2019
Pokiaľ budem hodnotiť Presentu, prvá úroda mi priniesla cca 70 plodov, z ktorých tretina opadala a pár sliviek zhnilo. Slivky boli vyfarbené už v septembri, no jesť sa nedali. No a to platilo až do ich úplného obratia niekedy začiatkom novembra.... celý příspěvek >
Pink Lady, 10.11.2019 Obsahuje fotku
Tak už len dopĺňam finálny vizuál PL na tento rok    mino BA
Pink Lady, 9.11.2019 Obsahuje fotku
Krásna úroda pán Polehla, klobúk dole pred dosiahnutím výsledku, ako nakoniec aj každým z produktov, ktoré tu umiestňujete. U mňa úroda Pink Lady z pohľadu veľkosti plodov, ako akždý rok, vyrovnaná. Jabloň mám na MM106, strom sa pekne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika