Příspěvky uživatele - jan14

Skladovanie domáceho červeného vína, 5.10.2016
...žiaden ďalší názor skúseného vinára?
Odrůda " Izabella B ", 1.10.2016
podľa popisu v tejto diskusii a porade s vinárom mám aj ja túto odrodu v záhrade, je to skorá odroda, dozrieva slabej cukornatosti cca 14 až 16 stupňov, hrozno chutí dobre avšak sa rýchlo kazí na kry a je napádaná hmyzom, a opadáva, treba ho skoro... celý příspěvek >
Skladovanie domáceho červeného vína, 24.9.2016
pýtal som sa na sudy vyrobené z potravinárskeho plastu, kde výrobcovia tvrdia, že tento plast nezanecháva v skladovaných tekutinách žiadnu príchuť.
Skladovanie domáceho červeného vína, 22.9.2016
môžem skladovať domáce červené víno v bielej potravinárskej bandaske? či plastovom sude na víno s parafínovaným vnútrom? v bežnej domácej pivnici
Je tohle odrůda Nero?, 21.8.2016
JE to odroda NERO, aj ja mám takú
Meloun červený, 20.8.2016
a ako viem, že ten v supermarkete je zrelý? kde je záruka, ak do neho nevidím?
Meloun červený, 20.8.2016
vie niekto napísať presne ako zistím zrelosť melónu? stopku má ešte zelenú a váži už asi 7kg
Sazenice révy 2016, 14.8.2016
rhatulujem, ale ak nie slovplant, ta množstvo pestovateľov sa k sadeniciam viniča nedostane! a svoj vinič si nedopestuje!
Sazenice révy 2016, 14.8.2016
nikto nemá tak kvalitne a prehľadne a poučne s radami spracovanú ponuku odrôd viniča na webe ako slovpalnt! (a samozrejme sa za to aj zaplatí) a také kvalitné odrody sa nedajú nikde kúpiť! ani nejaký milaník, čo si dopestije zopár kúskov niekde... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 13.8.2016
úpal dostane aj človek ak vyjde na slnko, nie to rastliny a váš vinič, takže na vine nie je slovplant, ale ty! že si sa tomu neprispôsobil, a náhodou som nakupoval pre istotu od rôznych vinohradníctiev a aj z hornbachu, ale tie odrody ktoré ponúka... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 12.8.2016
zohnať kedysi pred rokmi sadenice viniča bolo priam nemožné, hlavne kvalitné stolové odrody, teraz tu máme skvele zárahníctvo, stačí len pár klikov a máme to doma, a neschopní hotentoti tu mudrujú!  a nič im nie je dobré! to je hrozné!
Sazenice révy 2016, 12.8.2016
aj ja som pred týždňom kúpil sadenice, prvotriedne! nikde inde sa také kvalitné nedajú zohnať! vysadil som do tubusov a pre istotu aj zatienil, a rastú pekne! lepšie háhradníctvo ako slovlant na slovensku a čechách nie je!
Zakvitnutie jablone, 2.8.2016
aj mne sa to stáva bežne, kvety treba ostrihať, zbytočne vysiľujú strom, jablká z nich určite nebudú, nestihnú dozrieť!
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
NEODPOVEDAL si na otázku, ktoré záhradníctvo (vinohradníctvo) na slovensku je lepšie ako slovplant, len sa tu sťažuješ že nie si schopný dopestovať si vinič!
Kumulus + Kuprikol + Silwet, 1.8.2016
podľa mojích laických informácií, sa nedoporučuje miešať rôzne prípravky v jednom postreku!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika