Příspěvky uživatele - kopretina384

Nádherné květu stromu, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Tak Konvalinko,to bych se nenadála, že najdu vzkaz tady ve fóru. Když jsem zjistila, že je to kalina, tak jsem dál sem už nešla. Ale soused nemá keř, ale opravdu strom. Ale jsou tedy i keře, tak to bude super, když něco přibalíte. Hodně mi chybí... celý příspěvek >
Nádherné květu stromu, 12.5.2019
Děkuji za radu. 
Pomoc s určením rostliny, 12.5.2019
Děkuji, tak to půjde pryč, myslela jsem, že aspoň květ bude k nečemu.
Pomoc s určením rostliny, 12.5.2019
Dobrý den, na orlíček jsem myslela, ty listy mi tak nepřipadaly. Nějaké už kvetou, tak až trochu vykoukne sluníčko, tak sem vložím fotku a poprosím o bližší určení. Děkuji!
Nádherné květu stromu, 12.5.2019 Obsahuje fotku
Soused, který vůbec na svůj pozemek nejezdí, tam má úplně nespravedlivě strom obypaný nádhernými květy. Fotku celého stromu mám jen skrze svůj plot, ale detaily květu snad pomohou. Pozná někdo, co je to za strom?
Pomoc s určením rostliny, 12.5.2019 Obsahuje fotku
Letos se mi na zahrádce vysemenily kytičky, u kterých nevím název. Připadají mi jako ideální na zahrádky našich babiček. 
Modřenec ostříhání, 2.4.2019
Informace pro mne podstatná je v tom, že nemusím stříhat. Ono to není ani tak nedočkavostí jako spíše neznalostí. Moc prima rady, děkuju všem.
Modřenec ostříhání, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Modřenec se má ostříhat, až zežloutnou listy, jestli jsem si to dobře našla. Listy zůstaly zelené celou zimu, tak jsem to radši nechala. Teď ale nevím, jestli bude kvést? 
Vypadá jako hledík, 31.7.2018 Obsahuje fotku
Díky, tak když se mu daří pod stromy, tak ji zkusím přesadit k prkenné stěně, kde je skoro převážně stín. To by mi docela pomohlo, zeď je poněkud hnusná a mě je podobně, když se na ní musím koukat. Až to všechno na podzim odkvete, tak to nějak... celý příspěvek >
Vypadá jako hledík, 28.7.2018 Obsahuje fotku
ale je cca 160cm vysoká. Tak nevím. Zatím roste na dost špatném místě v mírném svahu ve stínu pod zakrslou vrbou, chtěla bych jí přesadit. Možná se vytahuje za sluníčkem, proto je tak vysoká. Je to opravdu hledík?
Plevel nebo co to je?, 28.7.2018
Dneska jsem pár rostlin sklidila a fakt není na chuť špatná. Zkusím zkombinovat s rajčaty: Šrucha zelná, lepší okurka
Plevel nebo co to je?, 28.7.2018
Takže to, co mám na zahradě, je šrucha zeleninová a je jedlá. To, co kvete, je jiný druh a jedlá není. Je škoda, že nekvete i ta zeleninová, vypadá to hezky. Asi bych jí ani netrhala, jenže ona se po čase plazit přestane a zahluší všechno okolo.... celý příspěvek >
Plevel nebo co to je?, 25.7.2018 Obsahuje fotku
Prosím o určení rostliny, kterou celou dobu považuji za plevel a nyní jsem podobnou objevila v nabídce zahradnictví k prodeji. Byla označena jako Šrucha, tak jsem neodolala a jeden exemplář zakoupila. Přikládám fotku zakoupené rostliny v květináči a... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 17.6.2018
Tak to jsem moc ráda. Dost jsem tady i porůznu četla, že se má sesadit postupně. Ale občas i že někdo třešeň razantně sestříhal a obrazila. Dokonce ji v jednom případě sestříhali v podstatě jen na pahýl a teď mají krásnou zdravou třešeň. Bezva, že... celý příspěvek >
Část révy náhle zcela uschla, 16.6.2018
Hm, to je zvláštní, ale máte pravdu, uvádí se to. Skutečnost je taková, že loni byly hrozny zralé a dobré. Musela bych vyrobit na vyvázání výhonů vedení a přitom předtím zde pěstovali předchozí majitelé cca 20let takto... Jde o jeden tažeň z jediné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika