Příspěvky uživatele - Peter.pe

Vrúble / rouby, 15.1.2020
Ja ked posielam vruble, tak ich zabalim do vlhkeho papiera, dam do sacku, no mozno dvoch a potom do bublinkovej obalky resp. krabicky. A posielam v pondelok, aby to prislo pocas tyzdna a nezostalo to cez vikend na poste. A zatial vzdy vsetko doslo v... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 4.1.2020
ano :-)
Natírání kmenů vápnem 2020, 3.1.2020
nie som chemik, takze chemicke vzorce mi nic nehovoria :-) Ja som to robil tak, ze vrecovany vapenny hydrat som zalial v kybli s vodou este na jar, pomiesal, zatvoril, nechal ho ostat a teraz pred mesiacom som ho nacal, som si nabral s kelnou... celý příspěvek >
Podnoz A2, 4.12.2019
Maju hrubku ceruzky, tak to asi skusim na jar navrublovat :-)
Podnoz A2, 3.12.2019
Zasadil som podnoze A2, boli to take 60cm prutiky. zo zeme zostalo trcat cca 40cm. co s tym mam spravit na jar? chcel by som ich skratit nech zosilnie korenovy system, nebool moc mohutny. mozem potom v tom jednom kroku ich hned aj navrublovat odrodou... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 3.12.2019
Tak cez vikend som ho vybral z kybla, namocil do vody, pokukal poriadne zo vsetkych stran, a nakoniec som ho zase vratil do kybla a ten som spola zakopal do zeme. aspon budem mat minimalne material na vruble.
Jesenno - zimné práce, 3.12.2019
Ja som akurat stihol nabielit kmene, postrek som uz nestihol a ako pozeram na pocasie tak ani to uz tento rok nestihnem.
Gulicky na korenoch, 28.11.2019
to som nevedel ze pri zakorenovani takto zhrubnu. ale prave kvoli tomuto stromceku sa ta objdenavka posuvala, ze ho este nemali naskladneny. stale rozmyslam ci ho dat do zeme a ci nie, nech si nieco nazavleciem, este mam pred sebou vikend, potom sa... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 25.11.2019
Povodne som riesil ten tie gulicky, sa mi proste nieco na tych korenoch nezdalo, som to rychlo cvakol, a dal do kybla so zemou, som uz nestihal. ale tu po rozprudeni diskusie som si uvedomil aj tie zhrubnute korienky co vypadaju ako pyr a ze ma malo... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 25.11.2019 Obsahuje fotku
Kedze ste ma tu zneistili tym pyrom, tak som isiel vybrat stromcek z kybla (som ho zasypal zemou). Spravil som detailnejšie fotky, vsetko to vyrastá z podpnika, aj to co vypada ako pyr, je to taký zhrubnuty korienok, ale nema ziadne vlasocnice.najprv... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 23.11.2019
Je to len korenoch? Uslachtilu odrodu mozem pouzit ako vrubel? Je to akurat ta idroda co som chcel (enterprise). Ci radšej sa toho stromceka celeho zbavit. Vdaka za rady.
Gulicky na korenoch, 23.11.2019
Vdaka, sa mi hned nezdalo. Ten stromcek bol v baliku s ostanimi, spolu mali korene zabalene vo folii, mohli sa aj tie infikovat? Tie mali korene ok. Tie uz som nasadil.
Gulicky na korenoch, 23.11.2019 Obsahuje fotku
Dnes som chcel sadit jablon na podnozi A2, a na korenoch som si vsimol take male gulicky. Nieje to hnojivo, su to utvary na korenoch. Viete mi prosim poradit ci to je nejaka choroba alebo to mozem v pohode zasadit. Zatial som ju este nezasadil.... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 19.11.2019
Vdaka za tip na omotanie tou potravinarskou foliou, ja som to sackoval, a no nebol som uspesny, skoda namahy. Robil som to tiez do razstepu, aky hruby vrubel pouzovas? ci sa to tou foliou cele nepomacka. jasne ze ta vrublovacia paska je moc pevna na... celý příspěvek >
Jaké jsou zásady přeroubování révy?, 18.11.2019
no ja som pouzil ten cierne do zeleneho neplanovane :-) zostali mi nejake vruble po jarnom ockovani tak som sa rozhodol ze to vyskusam a vyslo to. tu metodu zelene do zeleneho robis kedy? som to aj ja skusal ale vzdy mi vrubel zvadol, som to aj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika