Příspěvky uživatele - Mart

A je po meruňkách, 24.3.2020
Letos to vypadá i u mne na severní Moravě -  Hlučínsku špatně.Dnes cca -5, včera podobně a zítra??Máte nějakou meruňku s pozdním kvetením?Já loni na podzim koupil Lenovu, Vegamu,Velitu a Bergeron, postupně je budu vysazovat nebo nahrazovat ty... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 4.1.2020
Ukázkový hrozen. Měl bych dotaz, v příspěvku č.248.49 ze dne 20.7.2018 v tématu "Co vaše réva 2018" má p.Milaník foto bílé odrůdy Slava Ukrajině, tak která je která?
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 3.1.2020
Bobule byly ještě chutné a naprosto dobře konzumovatelné, mám celou viničkou doposud pod lešenářskou zelenou síťovinou, jinak by kosi a špačci ve své době zaúřadovali.Odrůda Festivé je pozdnější, chce dobrou polohu, nevyniká chutí ale zdá se, že díky... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.1.2020 Obsahuje fotku
Včera ustřižený hrozen odrůdy Festivé z mé viničky
Joganta nr.7184, 12.10.2019
Vypadá docela dobře, díky za pěkné foto, je přínosné. Mám ji naroubovanou na červenolistém myrobalánu MY-KO-A, takže vysadím teď na podzim do řady a uvidíme.
Joganta nr.7184, 12.10.2019
Tu Diabolu by bylo vhodné nafotit a pověsit tady na web ať se taky pokocháme...
Rozela, 5.10.2019
Dík za info.Jejikož kromě zahrady taky včelařím, tak mě to zajímá.Teď v časopise Včelařství je popisováno jako velice dobré lákadlo-Vitacit v prášku, samo že se musí rozpustit ve vodě, asi podle mne nejlépe malinový a jahodový, ale chce to... celý příspěvek >
Rozela, 5.10.2019
Mičirin II, vidím na stromku lapač na vosy, na co je vnadíte a jak je to úspěšné? 
Pinova, 4.10.2019
Jak jsem již psal, hned v prvním roce po výsadbě z kontejneru se na Pinově projevilo silné padlí, jako by by byla posypaná moukou, dlouho jsem to na žádné jiné odrůdě neviděl.A já té chemii moc nedám, hlavně z nedostatku času.V příštím roce zkusím... celý příspěvek >
Pinova, 1.10.2019 Obsahuje fotku
Pinovu mám na podnoži Jo-ha nebo J-TE-H, dostal jsem ji v kontejneru, mělo by se jednat o Evelinu ale prozatím se mi to tak nejeví. Stromek je asi mou chybou zababčený, špatně roste a hned prvním rokem na něm bylo silné padlí.Zkusím u kolegy zjistit... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 1.10.2019 Obsahuje fotku
Jabloně již při střídání teplot intenzivně vybarvují, také pozdní odrůdy jako Fuji nebo Brabeurn.U některých novějších odrůd mám letos panenské úrody.
King Jonagold, 1.10.2019 Obsahuje fotku
V mé mini školce zarodila odrůda King Jonagold, stromek je zastíněn, takže má prozatím špatné podmínky na vybarvení.Tvar plodu je mi ale sympatický.
Rubin spur, 1.10.2019 Obsahuje fotku
První úroda Rubínu spur
Slivoň Diabola, 22.9.2019
No a jaká byla úroda na stromku, hojná a dostatečná nebo sem tam slivka? Velikost plodů, cukernatost a chuť?
Dark Idol, 18.9.2019
Dark Idol je asi mutace odrůdy Ligol, je dobře popsaná na stránkách www.sekowscy.com.Co je zajímavé, že polské weby uvádějí původ v Čechách. Ví někdo kde u nás mutace vznikla? Dnes je již na světě další mutace Dark Idol 2, ta ještě lépe vybarvuje,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika