Příspěvky uživatele - kamo

Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 6.4.2019
Marek, paráda nejaký by sa mi určite hodil  potrebujem zachrániť staré odrody na záhrade a nemám to kde naštepiť... v r.2017 som z jedného stromu jablone, ktorý bol prasknutý a začal behom leta vysychať som vtedy odobral 4 vrúble biednej... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Aj ja som zvedavý naštepená Veselka tam je už od leta 2015 a veľmi slabo rastie, lebo je pri spodu a ešte neni tá rynglota asi úplne fit, na listoch naštepenej Veselky bývajú dierky a možno má aj šárku, lebo okolité žlté ryngloty mávajú príznaky... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Ako Ste vedeli? Na nechránenom stanovišti mám ešte Harlayne a zachránenú vetvičku, z pri zemi za búrky ulomenej Veselky, naštepenú na rynglote. Tá už sa chystá tiež do kvetu. A nový stromček Vehardy z Plantexu s podnožou Adesoto, tak som zvedavý ako... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Už aj u mňa na Kysuciach začala kvetná nádhera na marhulke Velita na vetvičkách blízko steny včielky sa aj dnešného silno veterného počasia snažili, len škoda, že končia slnečné dni - v sobotu výstraha na dážď... do kvetov... a potom budúci týždeň... celý příspěvek >
Rajčata venku do Vánoc?, 24.11.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, semená boli z originál sáčku kupované v kamennom obchode, od neviem presne akej bežnej f. Sevaseed, Moravoseed,...??, bolo to ešte v roku 2012. Pozeral som fotky v PC, či nemám nejaké zábery, ale nič som nenašiel. Vtedy som ešte len začínal... celý příspěvek >
Rajčata venku do Vánoc?, 21.11.2018
Jeden rok som pestoval normálne vonku vo veľkej nádobe na dobrom stanovišti 2 rastliny odrody Vilma (ako všetky odrody), narástli do cca 1m, bohato rodili, ale chuťovo sa mi zdali veľmi slabé - kyslé. Ale je to len moja skúsenosť - každému môže... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 19.9.2018
Pán Jarda, mne sa stalo niečo podobné v roku 2016, v originálnom balení Stupického polního od Sema bola primiešaná nejaká iná odroda, alebo mutant , tiež bol plod oranžový biftek bez "bramborového" listu, písal som o tom vo vlákne Rajče Stupické... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 19.9.2018
Podľa môjho názoru áno, herbicidy môžu zdeformovať celú rastlinu, práve som iba prezeral obrázok bez popisu a chcel som Vám napísať, či to nemáte zasadené v nejakom substráte so zbytkami herbicidu, podľa deformácie vrchných listov na rastline...
Co je to za révu?, 28.8.2018
Nemohlo by sa jednať o odrodu Arkadia? Už sú bobule dobrej chuti aj nasládle, aj slabý muškát a dokonca bezsemenné - vyskytujú sa len malé rudimenty, ešte menšie ako u Somerset Seedless
Co je to za révu?, 15.8.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o identifikáciu zámeny odrody Lakemont kúpenej od Starkla. Bobule sú cca 0,5-1cm, už konzumovateľné (takže sa jedná o skorú odrodu), chrupavé, šťavnaté, ale chuť zatiaľ nič moc-nevýrazná (ani kyslá ani sladká), pre mňa bez cukrov -... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 12.7.2018
len tam treba dať oporu
Favorita Morettini 3, 12.7.2018 Obsahuje fotku
Áno, to viem, ale presadenie Radosti von by bol problém, už je to veľký strom a po dvoch rokoch už bude riadne zakorenený... ešte mu dám šancu v skleníku budúci rok, myslím že keby bol štandardný priebeh zimy, dopadlo by to opačne. Ten rok predtým,... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 12.7.2018
Zdravím Vás Michal, odolnosť na mráz neviem posúdiť lebo stromček odrody Radosť mám tiež nový a je v skleníku ako pokus o istú úrodu, ale bohužiaľ tento neštandardný koniec zimy, kedy bolo 1.3. najnižšia teplota za celú zimu -17°C, poškodila všetky... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 11.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, aj u mňa v 400m je dozrievanie v plnom prúde. Prvý zrelý plod som našiel pod stromom už 5.7., čo je ozaj skoré dozrievanie. Stromček je nový mladý, zasadený minulý rok. Kvitol a zarodil bohate, vďaka bezmrazej jari. Prebierku som... celý příspěvek >
Shraz, 2.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, pán Petr, už máte sklizeno? Ja už mám po predčasnom zbere prvého a jediného plodu môjho nového stromčeku - lepšie povedané kríku, nektarinky Shraz. Plod som musel predčasne odtrhnúť 30.6., lebo ho asi vtáci naďobli a mravce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika