Příspěvky uživatele - vocho67

Roubované melouny - choroba, 26.5.2013
Foto dolní části listu by nebylo?
Rajčata do skleníku, 5.5.2013
Nechápu, čeho se bojíte. Podobné obavy jsou vhodné pro konečnou výsadbu ven. Nikoliv, pokud jde o skleníky. Budete-li čekat déle, tak skleník už v tu dobu na rajčata nepotřebujete. Ve skleníku mám také vše, včetně melounů. Venku už je taky... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 30.4.2013
Na předpověď počasí bych moc momentálně nekoukal. Studená fronta se nadále vlní a vlnit bude, minimálně do zítřka. Páni meteorologové netuší do kdy a každý den předpověď na několik dní dopředu překopávají.  Kdo vlastní rezervní rostliny a je... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 27.4.2013
Taky už mám pokusně několik kusů venku. Ve skleníku je pochopitelně záloha, zatím nikdy nebyla nutná. V předpovědi zatím nic studeného nehrozí. Takže, proč to nezkusit? I venku už začínají kvést.
Osázení foliáků již nyní?, 26.4.2013
Už přes týden mám ve foliovníku i melouny - a rostou. Pokud bude hrozit mráz, stačí rostlinu přehodit bílou netkanou. Malý prostor mezi zemí a textilií v pohodě prohřeje teplo akumulované v zemi.  Z mého pohledu včera bylo pozdě! Od toho... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 24.3.2013
Je to 2 dny, co byl odstraněn kryt. Všechno se povedlo, úspěšnost 100%, stejně jako loni. Z mého pohledu je roubování rajčat snadné.
Odrůda melounu do chladnější polohy, 23.3.2013
kdysi jsem se domníval, že ne. Když se ovšem dodrží některá pravidla, jde to velmi dobře. Zejména je potřebné opylování. Pěstování ve skleníku může být i jediná možnost, jak se dobrat ke slušnému výsledku. Většina území naší země je pro melouny venku... celý příspěvek >
Roubovaní melounu na indickou okurku, 19.3.2013
V čem je ta okurka zajímavá? Co by melounům taková podnož přinesla za pozitivní vlastnosti?
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 19.3.2013
Mr Big - Jak jste hodnotil loni Datterino? Kde jste kupoval semena? Letos ho budu zkoušet poprvé.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 19.3.2013 Obsahuje fotku
Roubuji shodou okolností ve stejnou dobu jako Mirek. Zvolil jsem vyzkoušený způsob jako loni, v perlitu. V perlitu se velmi těžko ujmou choroby, které dokáží rostliny "složit". Do tmy rostliny nedávám, jdou rovnou na okno. Po týdnu se zdá, že... celý příspěvek >
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 19.3.2013
Koupil jsem 10 semen jedné finančně náročnější odrůdy. Vyklíčily jen 3 kusy. Díky řízkům a roubování už mám víc rostlin, než budu potřebovat. Takže, palec nahoru této metodě! 
Ulehla vyklicena rajcata, 14.3.2013
Průser může být i ten pařníček. Z roubování rajčat vím,  že takové mikroklima je ideální pro choroby.Takže se přikláním k houbové chorobě
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 11.3.2013 Obsahuje fotku
Přidám svůj názor na předpěstování paprik a další zeleniny. Prvořadé je světlo. Následným produktem světelného zdroje je i teplo. Přikládám foto rostlin pěstovaných výhradně pod výbojkou.
Odrůda melounu do chladnější polohy, 9.3.2013
Pokud jste začátečník, tak se do toho dejte ihned i pro venkovní pěstování. A vysévejte průběžně, třeba po týdnu. Když budou rostliny akorát, naroubujete je. Budete mít dost času případný neúspěch napravit. Nakonec si vyberete ty nej rostliny a... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 9.3.2013
Ta pani na videu se s tím moc nepatlá. Takto silné rostliny ještě nemám, vyzkoušet to nemůžu. Metoda seříznutí zvětšuje plochu srůstu, zejména při roubování to může omezit dočasné uvadnutí. Je možné. že takto silné rostliny už budou odolnější proti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika