Příspěvky uživatele - pepa kot

Svilušky likvidace, 3.8.2018
Nám se na mravce osvědčil kypřící prášek. Na molice, svilušky a mšice vysaďte do skleníku techn. konopí. Všechna ta havět půjde na něj. Konopí dlouho nebude vegetovat. Potom spalte a vysaďte nové. Uchráníte papriky! 
Vosy, 1.8.2018
U mne sprej funguje!
Sud od oleje, 1.8.2018
Horkou vodu s Jarem a několikrát řádně vypláchnout! Třeba lze před tím použít trochu sorbentu, mívají i hasiči, potom vytřít hadrem, kde lze koupit sorbent nevím. 
Jak si vypěstovat doma sazečku, 13.7.2018
To ještě nikdo neporadil??? Já se o to pokoušel před mnoha lety, ale neúspěšně! Asi špatná péče!!!
Dozrávají meruňky ale hnijou, 11.7.2018
Také jsem si všiml, že letos všechny pecky nejsou hnědé. I upřezrálých meruněk je pecka světlá!
Dozrávají meruňky ale hnijou, 10.7.2018
Ta hnědá slupka je dost hořká, raději odkrojím a teprve jde do bečky. Ale tu hnilobu mám také!
Dozrávají meruňky ale hnijou, 10.7.2018
Mám to letos taky takové! Nabodané, spálené sluncem.Kdybych nezaléval, meruňky by uschly, podobně v okolí kde nebyla zálivka.
Snížení koruny meruňky, 10.7.2018
Prý řezná rána nemá být větší než 5 cm v průměru.??? Řeznou plochu u meruňky jsem vždy ošetřoval štěpařským voskem, prý to není vhodné???
Snížení koruny meruňky, 10.7.2018
Taky mne to zajímá toto téma! Ale už neotrhávám!  Vezmu dlouhé bidlo, a setřesu a jdou do bečky! Mám se moc rád a nechci spadnout z meruňky, stačilo mi když jsem spadnul z višně!
Konec hryzcu, 5.7.2018
Vyfoťte někdo tu past a dejte sem foto!!! Ať vím jak vypadá!
Jak sušit česnek, 28.6.2018
Nikdo jiný nemá vlastní zkušenosti, co je lepší???
Jak sušit česnek, 27.6.2018
Je lepší oříznout kořeny česneku hned při sklizni nebo až po vysušení před uskladněním? Nebo skladovat i s kořínky? Má to nějaký vliv na skladovatelnost, či trvanlivost? Jaké máte zkušenosti?
Sklizeň česneku, 26.6.2018
DOTAZ!!!   Je lepší oříznout kořeny česneku hned při sklizni nebo až po vysušení před uskladněním???  Nebo skladovat i s kořínky???  Má to nějaký vliv na skladovatelnost, či trvanlivost??? Jaké máte zkušenosti???
Napadení rajčat červy, 26.6.2018
Poraďte! Jak jsem starý, tak tohle jsem na rajčatech ještě neviděl! Chvála bohu! Už loni se někdo zde na fóru ptal na toto napadení na rajčatech.
Sklizeň česneku 2018, 18.6.2018
148.6 Už tak brzo?  Sklízím obvykle až v červenci. Letos to bude asi dříve. Paličák ještě nestojí!        Předpokládám, že Lenka má nepaličák. Tak pokud se velká část porostu klade k zemi, tak bych něco zkusil vytáhnout a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika