Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez vinné révy, 20.2.2024
P.Kuky, nechci se nijak dotknout konkrétního pěstujícího, mně se prostě ten úsek révy blízko drátu nelíbí+ten plesnivý bambus+snad i ne zcela rovný krajní kůl? No, snad to v reálu vypadá líp a ochrana proti chorobám podpoří záměr vedoucí ke zdravému... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 19.2.2024
Kuky, téměř tak, jak jste vyznačil, já bych šel ještě o jeden úsek níž k základně. Pokud podzimní výsadbou je myšlen r.2023, tak ikdyž byla réva kontejnerovaná, tak koř.soustava ještě není schopná nějakých stachanovských výkonů, přijde mi, že... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 19.2.2024
Já bych to šmikl přísně-to, co máte teď jako pokračování kmínku celé pryč, to slabší na jeden oddíl, SPCH.
Počasí 2024, 17.2.2024
Slunce ještě krátce svítí, vítr příliš nefouká, listí neodpařuje, a tak se zatím voda v zemi drží. Jestli to vydrží ví jen ten Nejvyšší. Jen mě znepokojuje, že přes léta řečí o nutnosti zadržovat vodu v krajině se tak příliš neděje, nebo je... celý příspěvek >
Počasí 2024, 17.2.2024
krásná zimní facka zprava, druhou zleva o futro držely moje holky, když šly později večer na zahradu-už za tmy dát něco na přilepšenou kočce myšilovce-zjistily, že umí automaticky sprintovat domů. Po zkouknutí narychlo pořízených fotek jsme zjistili,... celý příspěvek >
Kadibudka - plánek, 12.2.2024
Mě momentálně víc zajímá sešup pod sezením kadibudky a možnost pravidelného vybrání-nebo instalace nějaké nádoby-pytle na průběžnou výměnu?Při nastávající rekonstrukci domu se nebude moct používat stávající wc v domě a než bude hotové-funkční nové,... celý příspěvek >
Hálky na malinách, 8.2.2024
MonikaP: čtěte můj předchozí příspěvek ze srpna 2020, tam je postup možného řešení,SPCH.
Kadeřavost broskvoně 2024, 7.2.2024
Pravda je, že jsem žádný úplatek nevzal a ta částka taky nesedí! A Kuky, nechoďte prosím na nás s těmi cizími termity, jakoby indikátor-holý prst- ukazatel z něčeho lísku vyviňoval. Zahradník, to je pojem, před tím se i Koruna česká otřásá v... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 6.2.2024
Ve filmu K. hoši... zaznělo Vašu... jsem neviděl, ale věřím, že ju máte-tolik ke kadeřavosti br.. Výzkum by si mohli vzít na starost Piráti, těm nejde o zisk, ale o dobro Člověka, Planety... Mé jehnědy a srstky jsou i přes teplé počasí zatím spící,... celý příspěvek >
Degustácia Holovousy, 3.2.2024
Nehodnotím, pozoruju, ale jakmile budu moct vyrazit do terénu, okamžitě z hlavy vytěsním, SPCH.
Degustácia Holovousy, 3.2.2024
Připadám si jako na tenise, kde se utkávají hekající. Pan Werich měl mnohdy pravdu, snad by bylo dobré na podobné půtky vyhradit téma Ring volný, nebo Bez cenzury. No, vlastně to druhé je zabrané pro min.útrob, tak zůstaňme u toho prvního, SPCH.
Veletrh úspor energií v Hodoníně, 31.1.2024
Nové 4 bloky jaderek. Teď ještě odtajnit, jestli z Francie, nebo Jižní Koreje. Zda a jestli vůbec se našinec dožije levnější el.energie ví snad jen Nejvyšší, SPCH.
Jak dosáhnout maximální produkce při pěstování jablek?, 31.1.2024
Co se týče počtu plodů, doporučuju nepřehnat probírku-jistě víte, o co jde? SPCH
Jak ořezat javor, 31.1.2024
Souhlasím. Potlačení terminálu, bezpečnější těžiště... SPCH.
Bažanti, 24.1.2024
To se vezme kolík-nějaká tyčka cca 40-50cm dlouhá, špagát-délka až několik desítek m dlouhý, větší plastová přepravka-ovocná, masňácká... a instaluje se v prostoru, kde se vážené ptactvo často producíruje-dá se pod šikmo nastavenou bedýnku-ta je pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika