Příspěvky uživatele - 96.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna oleje v DSK 317, 3.5.2020
Protože jste do převodovky dal oleje moc. Všude píšou, stejně jedete podle sebe. A taky všude píšou, že se má vypouštět teplý olej, aby rychle vytekl a vzal sebou usazeniny a taky, že ten olej má být hypoidní.
Aku pily Oregon CS300 vs. Makita DUC353, 12.4.2020
Sehnat se dají levně i řetězy.
Aku pily Oregon CS300 vs. Makita DUC353, 12.4.2020
Mám druhým rokem aku program Makita. Něco v červené, něco v modré, jak byla lepší cena. Baterie pasují na víc, jak 200 strojů. S pilou na jedno nabití 5,5 Ah baterek pořežu 2 metry tvrdého dřeva na odvoz z lesa. Dají se koupit i neoriginální baterie.... celý příspěvek >
Nový motor na VARI, 12.4.2020
Nechal jste si spolehlivější 2 takt, tak jste doposud příliš motohodin nenajel.
Zkušenosti s rotavátorem s koly, 11.4.2020
Na Varině je nejvíc namáhavé, že nechce jet, boří se a tak se musí povytahovat brzdící radlička a tlačit stroj. Tohle jde usnadnit otočením nožů na hřídeli střídavě na ostro a na tupo. Na konce nožů jde dokoupit packy, které víc zabírají, ty jsem... celý příspěvek >
Zkušenosti s rotavátorem s koly, 11.4.2020
Mám zkušenosti s oběma typy. Rotavátor/ aktivní kultivátor s koly má přednost ve větší hloubce zpracování půdy, stroj se pohybuje pomocí kol, není třeba mu pomáhat, když se nože zaboří hlouběji. Práce je méně namáhavá.
Motor HONDA GCVx 145/170/200, 11.4.2020
Nepracuji ve vývoji, nýbrž v servisu. Na tohle je jednoduchá odpověd. Kdyby bylo silonové kolo zdrojem závad, zbytečně by si zničili reputaci na jednom kazítku. Přilepený plovák je možné uvolnit povolením šroubku misky plováku. Projevuje se... celý příspěvek >
Motor HONDA GCVx 145/170/200, 10.4.2020
V GCV, GXV jsou také silonové součástky a jak motory šlapou. Silonová ozubená kola mají stejné vlastnosti, jako kovová a některé i lepší. Nepřenáší hluk, vibrace, mají menší hmotnost a jsou otěruvzdorná. Předchozí motory je třeba sundat ze stroje a... celý příspěvek >
Motor HONDA GCVx 145/170/200, 10.4.2020
Vaše úvaha je na hony vzdálená zkušenostem mechanika s předchozími motory Honda. Najděte si video rozborky předchozích motorů Honda, abyste pochopil a objektivně porovnal rozdíly. Nejzákladnější zde uvedu. Nové motory Honda jsou servisně méně... celý příspěvek >
Dolmar ps 350 sc, 30.1.2020
Psal jste, že jste koupil přes bazar Dolmar 4600 od nějakého 🐃. Měla uvolněná ložiska a tak jste pilu vyhodil do popelnice. Že jste měl smůlu. Nová pila Dolmar nepotřebuje součástky. Za 34 let jsem na nových pilách měnil zapalování, ventily... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 občasné samovolné max. otáčky, 30.1.2020
Tlaková zkouška
Dolmar PS 420 občasné samovolné max. otáčky, 30.1.2020
Udělal ten servisák tlakovou zkoušku skříně s válcem? Jestli ne začínáte opravovat z prostředku na náhodu.
Dolmar PS 420 občasné samovolné max. otáčky, 29.1.2020
Jakým olejem mažete řetěz? Byl v pile někdy bioolej?
Dolmar ps 350 sc, 25.1.2020
Od roku 1987 jsem řezal opravoval všechny pily Sachs Dolmar, Dolmar, Makita Dolmar. Na pile 350C zpočátku přestalo občas fungovat zapalování. Po změně dodavatele se tyto problémy přestaly vyskytovat. 350SC super cat má výkon 1,7kW. Na domácí řezání... celý příspěvek >
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 12.12.2019
Nejprve odpověď na otázku. Celý karburátor není nutné čistit. Vyhneme se náročné činnosti, která vyžaduje i značnou zručnost a přesnost. Karburátor má odkalovací šroubek na spodku misky plovákové komory, tudy lze vypustit znehodnocený benzín. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika