Příspěvky uživatele - 126.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 9.10.2021 Obsahuje fotku
Když se debata stočila k tmavým rajčatům... pomůžete mi prosím identifikovat toto rajče? Dostala jsem ho na ochutnání od sousedky, prý dostala rostlinu už jako sazenici a tak nevíme, co by to mohlo být za odrůdu. Zralé plody jsou opravdu téměř černé,... celý příspěvek >
Boj s plísní determinantními variantami rajčat?, 5.8.2021
Mongolského Karlika (2ks) jsem předevčírem z nízkého pařeniště vyhodila, protože byl obalený bílo-šedou chlupatou plísní, 1 cm vysokou. Ale možná trochu rezistentní je, protože Heartbreakers jsem odtud se stejnou plísní vyhodila už před měsícem ... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 23.7.2021
Mám 2 Startky na jeden výhon v jednom společném 25l květináči, vijany jsou na tom takto (stejný styl jako psal Mirek): První 1. 37, 2. 17, 3. 21, 4. 22, 5. 18, druhá: 1. 38, 2. 13, 3. 16, 4. 18, 5.16 s tím, že poslední vijany mají plody asi jen... celý příspěvek >
Kdy přihnojovat rajčata / papriky, 29.5.2021
PP, mě se vaše reakce naopak moc líbila, výstižná a k věci a navíc mě i pobavila. Prostě selský rozum Elen
Rajčata 2021, 13.5.2021
Aha, děkuju za vysvětlení, Vladimíre. A Milane díky i za tu poznámku s následným překotným růstem, budu to příští rok sledovat, letos jsem to tak úplně nezaznamenala, asi se u mě až zas tak dobře nemají  Elen
Rajčata 2021, 12.5.2021
Pokud se nejedná o vzácné druhy, kde je třeba šetřit semínky, není jednodušší rostlinu postupně sadit čím dál hlouběji? Loni jsem zakořeňovala zálistky a vyšlo mi, že plodí zhruba nastejno s rostlinami vysetými v době odlomení zálistku, takže jedinou... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 3.5.2021
Milane, našla jsem Tvůj příspěvek až teď, tak reaguju opožděně. Moje rajčata nijak stříhaná ani vyštipovaná nejsou, přesně takhle narostly samy od sebe a vlastně i teď, skoro po měsíci, o moc větší nejsou. Maglie jsou tedy zapuštěné nejméně o 15 cm... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 14.4.2021
Děkuju, Evo, Maglii mám od Vás a na rané výsevy je úplně skvělá - velikost tak akorát na doma, neustále nasazuje nové květy a kromě toho, že mám slabost pro oválná rajčátka je i moc dobrá na chuť, loni jsem se k ní ráda vracela po celý rok, jsem Vám... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 13.4.2021 Obsahuje fotku
Zdravím rajčináře, tak už mám taky úrodu Výsev 15.12., Maglia Rosa 1. plod po 117 dnech od výsevu (a 50 dnech od 1. květu), první plody nechávám dostatečně dozrát, chci vybrat semínka. Heartbreakers je pro mě letos novinka, šel hezky, ale po 3... celý příspěvek >
Je velkost cucoriedky ok?, 4.4.2021
Já jsem je jako malé (zhruba dvouleté) nestříhala, až když se po přesazení dobře chytly, tak jsem druhý rok odstranila jen vysloveně překážející větvičky a opravdu stříhala až asi čtvrtý rok. Schválně jsem se teď koukla do literatury, v jednom zdroji... celý příspěvek >
Je velkost cucoriedky ok?, 3.4.2021
Záleží asi, kde bydlíte, my jsme na okraji vsi a bez "voliéry" bychom asi nic nesklidili.  Máme 10 keřů vysazených u plotu po 1 m, to už bych dnes dělala jinak, ne k plotu a od sebe aspoň 1,5 m, takhle mi zbývá pro sklizeň vlastně jen jedna... celý příspěvek >
Je velkost cucoriedky ok?, 3.4.2021 Obsahuje fotku
Prodávají se menší i větší, záleží na ceně. Když už je máte, tak bych si je nechala, pokud mají zdravé kořeny a vypadají vitálně. Při prvním sázení borůvek jsem míchala rašelinu a běžnou zeminu, vůbec se jim nedařilo, nulové přírůstky. V roce 2018... celý příspěvek >
Rajčata v kyblících, 24.3.2021
Vidíš, Milane, já zrovna ty litrové air-poty letos pořídit chtěla, právě pro sazenice, které pak půjdou do volné půdy. Říkala jsem si, že by mohly mít kořeny pěkně "nastartované" a rychle by se pak v záhoně chytily. Bohužel teď nejdou sehnat,... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 17.3.2021
Asi svoje rostliny rozmazluju - 500 ml nádoba před výsadbou mi přijde už skoro příliš malá i pro jednu sazenici... jak jsou ty vaše vysoké, když vysazujete, netočí se jim už dole kořeny? A 4 keříková rajčata na 1 m2? To je zaštipuje, ne? Přijde... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 17.3.2021
Vladimíre, jaký je vlastně důvod výsadby po dvou rostlinách? Budou to různé odrůdy, nebo stejné? Pokud stejné, znamená to, že je lepší úroda ze dvou rostlin na jeden výhon než z jedné vedené na více výhonů? Díky, Elen
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika