Příspěvky uživatele - 196.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
To se nezlobte, ale stejně by mě zajímalo, jak M II přišel na to, že 234.24 je Hlavatý. Vždyť to vůbec nesedí. A to se nechci Hlavatého nějak zastávat.
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
I když mně tady kdysi pan Hlavatý vyhrožoval "přesdrškou", tak se mi nezdá, že tento rozvraceč a neslýchaný drzoun 234.24 je právě pan Hlavatý. Jak jste na to přišel? Není to jeho styl, a podle mě pan Hlavatý neumí tak dobře česky. Divím se, že se do... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
Tebe jsem se, d.e.m.e.n.t.e 234.24, na nic neptal. Jak je vidět, největší "hejtař" seš tady ty. Ptal jsem se Petra z Chropyně, takže odpovídá Petr z Chropyně (SPCH).
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
To mně, SPCH, vysvětlete, kdo je tady ten "padlý anděl".  Ti rejpalové a pošklebovači? To jsem měl tedy o padlých andělých mnohem lepší mínění. 
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Napsal jste to pěkně, Vladimíre, jen bych nesouhlasil s cílenou likvidací toho Paľa. Pokud si vzpomínám, tak největší spory měl s doktorem Vysloužilem, nejurážlivější příspěvek, co jsem tady kdy četl, napsal na jeho adresu Wimpi, ovšem žádné cílené... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Každopádně doktor Vysloužil zde odpovídá pouze na provokační téma, nikoliv ohledně odrůd ovocných dřevin. Pak, že sem nechodí. Mirkovi z Břeclavi asi už nestačí jeho vlastní fórum, kde jiným vyhrožoval, tak se opět snaží vrátit se na zahradu cz.... celý příspěvek >
Jak vám letos kvetou jabloně?, 8.5.2023
Vrubel tanga sa mi nepodarilo zohnat, mam, ale antopu, kde ste zohnal tango?dik za info Doktor Miloš Vysloužil, ten se o to zasloužil. 
Mráz ve vegetačním období, 9.4.2023
Zdravím, Herr Biegler. Myslel jsem to tak, že i když se na globální oteplování ledacos svádí, tak vykouzlit to, aby zima skončila například v půlce března a byl od ní svatý pokoj, to globální oteplování bohužel neumí.
Mráz ve vegetačním období, 9.4.2023
Jak vidíte, Herr Hauser, tak globální oteplování způsobuje všelijakou "neplechu", ale na jaře dříve tepleji nebude a nebude, i když by si to hodně lidí přálo.
Broskve 2023, 8.4.2023
Síra v Kumulusu se dá používat i ve vegetačním období. Je to jiný druh síry než v Sulce. Osvětloval to kdysi v nějakém vlákně Standa HK von Könnig. Já nejsem chemik. Syllit společně s Horizonem kdysi doporučoval jako možnou dodatečnou léčbu... celý příspěvek >
Broskve 2023, 8.4.2023
Nevím, jak vámi kupovaný Saturn, ale broskvoně, co mi přišly před měsícem jsou narašené minimálně i teď. Podle mého názoru můžete klidně použít ještě Champion. Jiného stejně nic neseženete. Maximálně síru v Kumulusu. Na jeden stromek se Kumulus dobře... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 7.4.2023
Možná správný krok pro vás, nikoliv pro ty, co poštu používají. Mluvte laskavě za sebe. Nejsem sám, kdo má výhrady. 
Meruňky 2023, 7.4.2023
Žádný "box" nikdo známý nepoužívá. Všichni chodí na poštu s rouby včetně MV. Jinak, fronty na poště netvoří lidé, co posílají rouby, takže jistě nejde jen o moje zásilky. Já osobně jsem byl z touto službou spokojen. Paní za přepážkou dopis převážila,... celý příspěvek >
Broskve 2023, 7.4.2023
Mittwoch psal o UFO3. Tento pán psal o Saturnu host - 183.144 (?), 15.12.2008 18:44 Dobrý den, broskvoň Saturn pěstuji čtvrtým rokem v Stč, kraji, v nadmořské výšce 250 m, má podobné pěstitelské nároky jako standartní odrůdy typu redhaven,... celý příspěvek >
Broskve 2023, 7.4.2023
To mě překvapujete, pane PP, že se ptáte na Saturn a ani si informace nedohledáte zde na fóru. Já osobně rád změním názor na cokoliv, když mně předložíte plody Krasavy nebo Saturnu a budou jiné, než je znám. Ne všechno se povede. Krasava mně dost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika