Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtule rakytníkový - červ, 16.8.2020
Ještě dodám, že jsem šla dneska nedaleko keře a viděla jsem od něj odletět kosáka. Říkám muži o červech a on: jo, jestli chceš, tak si ho běž obrat, protože 50% už nějací ptáci zase obrali. Hlavně, že jsem někde četla, že ptáci o rakytník nemají... celý příspěvek >
Vrtule rakytníkový - červ, 16.8.2020
Díky za info. Aha, tak mne ani nenapadlo něco na něm hledat a teď se pro změnu bojím podívat No pěkné teda! Konvalinka
Topinambury rastú do neba, 16.8.2020
Je to normální, v dobrých podmínkách jsou velké, taky v jednom místě mám... nechtěně Konvalinka
Vtáčí zob - usychanie a opadávanie listov, 6.8.2020
Napsala bych, že mám něco podobného, ale není to s takovou razancí a rychlostí, u mě to má průběh pomalejší a méně nápadný. Listy jsou flekaté, postupně opadávají, až odejde i celá rostlina. Je zajímavé, že kolem dokola zoby jsou a nic jim není.... celý příspěvek >
Kuna v zahradě, 31.7.2020
Vyfotila tu kunu, jak jí drápe jahody? Leda p.d Kunu nic takového nezajímá. Prosím vás, já mám v zahradě jak kunu, tak jsem měla dvě štěňata, dvě koťata(ted mi zrovna kocour odrůstá) a žádné ze zvířat mi zeleninu neničí. Jo kosi, tak ti všechno.... celý příspěvek >
Určenie rastlinky + rada, 23.7.2020
Je to boubelka, nějaká plnokvětá zakrslá varieta. Proč jiné lístky? Co tam trošku vidím list, přijde mi stejný jak u boubelky Konvalinka
Může plastové nafukovací lehátko obarvit vodu, 21.7.2020
Nějaké čínské... myslím, že klidně Konvalinka
Co je to za rostlinu?, 19.7.2020
Blahopřeju Kukyjá mango sadila už podruhé a zase zdechnulo Vylezl klíček a za dva dny bylo po něm. No, až bude mango v akci zkusím další pokus. Avokádo taky nic moc, ale zatím žije
Co je to za rostlinu?, 18.7.2020
Asimina? Konvalinka
Ruj vlasatá - vadnoucí a kroutící se listy, 16.7.2020
Ne, nemám, ale nemyslím si, že by to ne ně mělo vliv. Já jsem je měla v textilce a zamučované, to jsem vyházela už před lety pryč, ale vadnou dál. Konvalinka
Ruj vlasatá - vadnoucí a kroutící se listy, 16.7.2020
Zkušenost mám, ale co s tím úplně nevím, já to prostě moc neřeším... nechce se mi pořád to stříkat. Mám ruje velké a několik. Postupně větve podcházejí a zase vyraší nové, suché v zimě ořežu. Vypadá to podobně, jestli je to též nevím, ale dost... celý příspěvek >
Okurky hadovky ve skleníku, 11.7.2020
Sviluška je zákeřný a téměř nezničitelný nepřítel... vyhrajete málokdy Okurky určitě můžete i přelít, i když ve volné půdě se to až tak nestává, ale také je přehnojit tím, že k nim perete další a další neorganická hnojiva.
Srnka se mi chodí pást na zahradu, 9.7.2020
Plot? Alespoň školkařskou oplocenku bych tam na čas natáhnula, než se to odnaučí... Konvalinka
Kdy je správný čas na vykopání brambor?, 7.7.2020
Tak to možná bylo špatně pochopeno, nebo jsem to dostatečně jasně nanapsala. Sanozřejmě si průběžně ukopávám brambory na jídlo hned, jak zjistím, že tam už něco je, na nových brambůrkách se pasem už asi tři týdny. U nás se nepodhrabává, jak vím, že... celý příspěvek >
Kdy je správný čas na vykopání brambor?, 7.7.2020
Nejsem nijak specializovaná pěstitelka brambor, ale jejich pěstování se účastním 40let a nikdy, nikdy jsme nekopali brambory dřív, než byly natě takřka po smrti. Určitě ještě později, než dává foto pan Waltr, některý rok už místy nať nebyla ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika