Příspěvky uživatele - 228.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyrovnání trávníku, 24.8.2016
Dobrý den, v pohodě :-), má otázka, jak to máte se zálivkou?, dle fotek to vypadá, že trávník také trpí trochu suchem. Jinak pokud pochopíte všechny souvislosti, tedy jak trávník funguje, tak se určitě posunete o hodně dále. Máte snahu a to je... celý příspěvek >
Zatrávňovacia rohož, 19.8.2016
Dobrý den, osobně bych se vůbec zamyslel zda má smysl chtít mít "trávník" v kolejích při vjezdu do garáže. Pokud je to normálně "denně" využívaná garáž, tak trávníku se tam stejně moc dařit nebude, ta rohož to nevytrhne. Rohož je dobrá max. v... celý příspěvek >
Žloutnuti travniku odspodu, 15.8.2016
Dobrý den, odumírání a vytváření stařiny je celkem normální, lze říci že, čím bude trávník hustčí tak tím bude i více vznikat stařiny, určitě to chce průběžně odstranňovat (vertikutace, vyčesávní). Také možná upravit výšku seče, (  vyšší... celý příspěvek >
Kruhy v novom travnom koberci, 31.7.2016
Dobrý den, Ok, vypadá to tedy na kornatku. Určitě jako obecnou prvenci pro plísním změňte frekvenci závlahy, 2x denně je již nesmysl a zbytečné. Šíření a rozvoj plísní podporuje také doba po kterou je trávník vlhký. Tím, že zaléváte večer tak... celý příspěvek >
Identifikace rostlin v trávníku po dosetí, 25.7.2016
Dobrý den, dle mne Vám spíše vyklíčil plevel co dosud na těch holých místech nevyklíčil, jelikož od Vás dostal vhodnější podmínky pro růst. Nicméně na tento plevel stačí pravidelná seč, není to nic co by mělo vydržet do další sezony. V... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 24.7.2016
Dobrý den, jenom k broušení a k té informaci o tzv. bezdotykovosti vřetene a nože. Všechny vřetenovky pracují na stejném principu, tedy mezi vřetenem a spodním nožem dochází ke střihu stébla trávy. Každá správně seřízená vřetenovka je tzv.... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 24.7.2016
Dobrý den, trochu v tom lítáte :-). Správnou seč, tedy nepodsekávat atd. je potřeba samozřejmě pořád, někdy to vychází na 2x týdně jindy stačí 1x do týdne podle toho jak trávník roste. Jinak často se seče na počátku a konci sezony jinak v plné... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 23.7.2016
Dobrý den, toto se dalo čekat, navíc je horko a to nikdy nepřidá. Jak zaléváte?. Nicméně doporučuji u této výšky sečení zůstat a sekat jak jsem psal. To, že před 3 roky to bylo jiné, bude nejspíše do jisté míry dáno i tím, že Váš trávník byl v té... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 22.7.2016
Klidně do té Brill jděte mne se také líbila, ale i díky tomu, že mám hodně věcí od Gardeny tak u mne Gardena vyhrála :-). Navíc mít servis vedle domu je určitá výhoda. Ještě taková malá rada, pokud do toho nakonec půjdete tak před prvním sečením... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 18.7.2016
Dobrý den, nastavení na 55 mm je u trávníku kolem domu, který slouží pro okrasu, hraní dětí, denní chození atd. opravdu moc a bude to jeden z důvodů Vašich problémů, jelikož vysoká tráva nevytváří ten správný odpor pro nůž, spíše se ohne než... celý příspěvek >
4 tydny po vysevu, je to ok?, 17.7.2016
Dobrý den, ano, pokrytí osiva po výsevu vrstvou cca 1 cm je vhodné. Nejlepší je osít co nejvíce rovnoměrně a pak "pocukrovat" vrstvou cca 1 cm. Výhodou je to, že osivo zůstane tak jak jste jej osil a bude mít nejlepší podmínky pro klíčení.... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 17.7.2016
Ta kvalita sečení je opravdu špatná. Zkuste třeba na menší ploše sekat 2x týdně, konečnou výšku sečení doporučuji u Vás cca 3 cm. Výškou sečení se myslí nastavení sekačky, tedy vzdálenost nože od pevné podložky. Jednoznačně má Vaše sekačka... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 16.7.2016
Dobrý den, bílé uschlé konečky jsou většinou následek nekvalitního, nesprávného sečení a podsekávání (seče se větší část stébla než cca 1/3). Další faktor zde opět sehrává odpor nože, pokud neseče lehce tak opět nelze i s ostrým nožem dosáhnout... celý příspěvek >
Kukuřice ze sadby?, 26.6.2016
také děkuji za informaci, že kukuřici lze přihrnout. Měla jsem obavu, aby to nevyhnilo. Tak příští rok :-)
Kukuřice ze sadby?, 26.6.2016
Tak Vám musím dát za pravdu. Kukuřice, ač předpěstovaná, zůstala malá, fazole už mají dva metry(nakonec jsem napíchala nějaké větve). Letos jediný úspěch v tom, že moje kukuřice je oěco větší, než na přilehlém poli (což bývalo naopak). ale porost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika