Příspěvky uživatele - 86.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durancie, 23.9.2018
Povidla z durancii jste varil? Taky tak voní. A pecky jsou celé... tak jako po vypálení z kvasu.
Durancie, 22.9.2018
Myslím si, že pukavost pecek nemá durancie větší než jiné trnky a ta typická chuť je v dužnině. Kousněte do ní a ta chuť tam je... a přitom pecku nedrtíte. Samotná pecka z kvasu pak žádnou zvláštní vůni nevydává (to vím, pracuji s nima k... celý příspěvek >
Durancie, 20.9.2018
Před zranim moniliozu plodů? Předejít škodám na sklizňovych plodech.
Durancie, 19.9.2018
My jsme tento týden taky sklízeli na Hořňacku a monilia teda zauřadovala. Pár zlomenych větví, ale tam si pravokorene stromy rostu jak chcou a s tvarovanim si hlavu nedělají. Rada bych tomu předešla u nově vysazenych. Jsem toho názoru nechat jim... celý příspěvek >
Durancie, 19.9.2018
Za jak dlouho vám ty stromečky zacaly rodit? A jakou chemickou ochranu na nich aplikujete?
Mulcovanie / Korene, 13.9.2018
Jsem téhož názoru. Raději sadím stromek pár cm pod zem, než aby trčela podnož. Co jsem vypozorovala, tak ta podnož co má slunce, velice ráda obrůstá, kdežto v zemi spí.
Jofela, 11.9.2018
Drazí pánové, potřebovala bych přeroubovat pár třiletých stromků, které jsem koupila se změněnou odrudou. Bylo by možné tu sehnat rouby odrůd jako je Jofela, Presenta, Haganta popř. nejakou další dobrou odrudu. Dekuji Eva V.
Zelená vajíčka, 8.9.2018 Obsahuje fotku
.
Zelená vajíčka, 8.9.2018
Sice je toto téma velice staré, ale pridavam fotku našich domácích vajíček.
Doporučte odrůdu ořešáku, 6.9.2018
Pravdu diž. Když ono je lidem zatěžko koupit drahy roubovany stromek. Ja měla ořechy na prvnim rokem nasazených roubovanych, samozřejmě že jsem je otrhala, nez aby stromecek trpel.
Šarka švestek?, 4.9.2018
Chci se zeptat- bude mít příznaky šarky strom, který má kořeny myrobalánu, kmen Wangen. a v koruně přeroubovaný na Durancii? Sama Dur. by měla být šárce odolná, ale nepřenese se z kmenu Wangen. ten znak a důsledky nemoci do koruny? Děkuji za názor... celý příspěvek >
Určení odrůdy švestky, 2.9.2018
Poradíte co s touto nemilou situaci? Přeroubovat, vykopat, nechat... Trpí Wangen. na sarku? Požadovat po prodejci nové sazenice i s prekopanim za ty sare? Je to hnus, mrzi mě vynaložené úsilí na péči a udržení mlade výsadby, což není v tyto léta... celý příspěvek >
Určení odrůdy švestky, 28.8.2018
Tak to bude asi ta Wagenheimova... safra, neni to škoda mít v 165 m.n.m. tuto švestky :(hrozně jsem z toho smutna, 3 roky zalévání a práce....mam.sto chutí to porezat a začít znovu s vysnenou Durancii.
Určení odrůdy švestky, 28.8.2018 Obsahuje fotku
Tady je ta Stanley
Určení odrůdy švestky, 28.8.2018 Obsahuje fotku
Ješte fotka další a v porovnani s napravo Stanley
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika