Příspěvky uživatele - 177.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Lucy, 6.11.2019
mam Lucy na m25 vysadenu na jesen 2017, zial ma v kmeni dieru po drvoplenovi a len zivori, dufam ze s nou budete mat viac stastia
Jadroviny 2019, 23.10.2019 Obsahuje fotku
panenska uroda topazu, stromceky z jesene 17, prve jablcka (foto 1 a 2) stale mam problemy s boscovou flaskou, minuly rok obrata zoschla-nezmaslovatela, tento rok mi zacala hnit z vnutra (foto 3) a cca 20 hrusiek islo na kompost. kde sa stala... celý příspěvek >
Určení odrůdy z Mac Intoshe, 23.10.2019
peter, mas mcintosha?
Lze podsadit pod starou jabloň mladou jako náhradu?, 22.10.2019
a co tak pridat foto starej jablone? skusenejsi poradia, mozno ju zachranite-vyrazne jej predlzite zivot, rez a hnojenie spravia zazraky ked sadit blizko, nie jablon po jabloni, stara je na semenaci/planke, unava pody za tie roky... celý příspěvek >
Řez třešně, 17.10.2019
bez foto tazko poradit, vacsinou je zalozenie novej korunky zo silno rastuceho terminalu lepsie ako povzbudit rast bocnych ramien. v tomto pripade bude z nej na jar spiciak. s rezom urcite pockajte na jar. tom
Uleželý hnůj pod stromy, 9.10.2019
mna by zaujimalo ako zakopat hnoj a "neznicit" korene. mozte prosim trosku podrobnejsie? vdaka, Tomas
Plíseň v ořechu, 7.10.2019
v okoli Nitry su cierne orechy a vrtivka uz minimalne 8 rokov, co sa zaujimam o zahradu. Tomas
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 27.9.2019 Obsahuje fotku
Boscova, minuly rok prva uroda, 2 plody nezmakli ale zosuverili a zasychali, sladke boli, ale suche a tvrde - nezmaslovateli. tento rok experiment - 4 plody do pivnice, 4 do chladnicky, 4 zostali este na strome. tak uvidim ci ju konecne ochutnam... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 25.9.2019 Obsahuje fotku
niekde sa obera, u mna sa uz kvitne :)
Odrůda Katinka, 17.9.2019
katinka to nebude, ta je uz takmer 3 mesiace zjedena
Slivky na destilat, 17.9.2019
ahoj kubo, tiez som v suchej oblasti, podpnik st.julien nedavaj, daj na Jiriho odporucenie - podnik myrobalan. kostkovina po po kostkovine, unava pody, zohladni aj toto. k odrodam na kvas sa vyjadrit neviem, ale pri dom ti radim vysadit... celý příspěvek >
Koromila - velmi skory velkoplody myrobalan dozrievajuci pred Burlatom?, 17.9.2019
tak nakoniec som rad ze som koromilu nekupil. ze je popis chuti bezne prehnany je standard, ze sa sem-tam podari dat inu vysacku, to zamrzi, ale ze predajca (v tomto pripade aj clovek prispievajuci do casopisov) predava produkt o ktorom sa sekne... celý příspěvek >
RedHaven, 9.9.2019
20.191.- ja by som na jesen vysadenu broskynu ostrihal az na jar, resp kazdy stromcek co vysadim na jesen striham az na jar - avsak medzi prvymi mimmo - starsie broskyne striham podobne (nie capik ale +2ocka) striham takto vo februari pred... celý příspěvek >
Co po Cresthaven?, 6.9.2019
ahojte, pestujete niekto odrody zrejuce po cresthavene? odporucite nieco? ake su Vase skusenosti
Hadanka, 6.9.2019
fuji?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika