Příspěvky uživatele - 46.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 17.8.2019 Obsahuje fotku
Pripájam sa aj ja asi 6rocny toptaste na myrobalane v 450 mnm trošku horšia fotka ale prekvapil celkom..
Wangenheim podpnik, 17.8.2019
Ďakujem vám pekne pán Jiři, mám všetko na myrobalanoch asi 30 sliviek..plánujem vymenit po 7 rokoch cacansku rannú ktorá veľa radosti neurobila. ale pouzil by som nieco menej vzrastne..mám kvapkovu zvalahu zemou..ak by bola.ozaj tak dobrá podobne ako... celý příspěvek >
Isolda, 16.8.2019 Obsahuje fotku
Pri isoldach mám 10 metrov iba jedinú 150 ročnú hrušku volajú to Hnilčky..malé hrusky sladké neskôr vnútri akoby Hnile..a opeli ich... hrusky isoldy sú na semenaci ale rodia uz tretím rokom dokonca už druhy rok mala 3 chutné hrušky... aj keď sú... celý příspěvek >
Xenia, 16.8.2019 Obsahuje fotku
Novembra druhý rok po výsadbe podpnik hruska plana..mam 3 stromky každý po dva plody... nejaké malé plody som obtrhal aby ju to nezlamalo..zvláštna je tak skorá rodivost na semenaci..podobnú skúsenosť mám s isoldou Peter
Wangenheim podpnik, 14.8.2019
Zdravim vás, ako ste spokojní s podnikom wangenheim..má nejaké špeciálne nároky? Je to dobrý podpnik? Mám na ňom dve jofeli.. Ďakujem Peter
Chora hruška - má nádej?, 18.7.2019 Obsahuje fotku
Ďakujem vám, je to stepene na planke, a majú aj kvapkovu závlahu aj keď južný svah ale sem tam veterný..tuším má tie listy konferencia alebo lucasova..ostatné asi 20 ďalších vyzerajú v celku dobre..len tieto sa bojím že by som ich musel vykopať..
Chora hruška - má nádej?, 18.7.2019 Obsahuje fotku
Na druhej hruske
Chora hruška - má nádej?, 18.7.2019 Obsahuje fotku
Takéto listy mám na hruškách..myslíte si že je to spala? Alebo čo to môže byť..ďakujem..
Žumara nízká - choroba, 17.6.2019 Obsahuje fotku
Takto to vyzerá ak je palma už väčšia korene nemajú veľmi z čoho.. crepnik 100 l.zhruba..Ale jedna vec, nestarám sa o zumaru..takže podmienky sa môžu líšiť..
Žumara nízká - choroba, 17.6.2019
Určite ju treba častejšie polievať... raz za týždeň na priamom slnku je málo... ja sa starám trochu o palmy..po zime zvyknú byť horšie na tom..ja som v Taliansku a sú vo voľnej zemi... sem tam im dam NPK a polievať na slnku aj každý 3 deň za krhlu...... celý příspěvek >
Jahoda Allegro, 15.6.2019 Obsahuje fotku
Veľkosť Allegro
Jahoda Allegro, 15.6.2019 Obsahuje fotku
Tá väčšia v miske je zrejme rumba, menšie od nej sú Allegro aj keď údajne su dosť veľké všetky..keďže nie som doma ostáva mi iba referovat... Allegro sú vraj sladšie..popis rodiny... máte ešte niekto Allegro?
Jahoda Allegro, 14.6.2019 Obsahuje fotku
Možno to bude aj nejaká choroba? Niekedy si človek polame hlavu... tiež som bol nerozhodny ale nakoniec som kúpil 10 rumba,10 karmen,60 Allegro ktoré má byť údajne lepšie ako rumba.v každom prípade držím vám palce.. foto ako som vyrábal kultivatorom... celý příspěvek >
Jahoda Allegro, 14.6.2019
Zatiaľ som aj ja celkom prekvapený na to že je to prvá úroda..je to asi 450 mnm..a aku odrodu máte vy? Nemôže to byt tým že rýchlo rastú vela vody a pri veľkom teple..ale to zrejme.nebude problém
Jahoda Allegro, 14.6.2019 Obsahuje fotku
Ďakujem... pridávam ešte jednu teda..pomaly dozrievajú
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika