Příspěvky uživatele - 167.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysoká násada na jabloni, 21.5.2019
Je to na severním okraji Prahy. Zajímavé je, že dvě jabloně jsou takto obsypané a ostatní nemají vůbec nic. Ty se ale dost přeplodily loni.Ostatní ovoce má taky velkou násadu, hlavně meruňky. Letos se nám vyhnuly pozdní mrazíky...
Vysoká násada na jabloni, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Letos to vypadá na velkou úrodu jablek - viz foto. S takovou násadou jsem se ještě nesetkal. V případě peckovin se provádí probírka plodů, ale jak je to u jabloní? Máte někdo zkušenosti s probírkou? Poraďte prosím, zda se dělá a kdy nebo zda si strom... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 16.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, mám podobný problém, dával jsem také hodně vody. Všechny řízky zakořenily, trvalo to ale déle, asi 6 týdnů a neměly tak pěkné kořínky, jako uvádíte na obrázku.. Po vysazení do kontejnerů (před 3 týdny) 2 řízky hezky rostou ale 4 živořily a... celý příspěvek >
Melouny 2019, 9.4.2019
Dokážete porovnat Sprintera s podnoží Centurion a Atlas? V čem jsou lepší nebo jiné? Dají se někde sehnat v rozumném množství, tj. desítky kusů? Spíš asi na příští rok.Děkuji, Bohouš.
Melouny 2019, 9.4.2019
Mně se nejvíce osvědčily Crimson Sweet, Crimstar, Medovik, Medovyj Gigant, Paladin. Dorůstají 6-10kg. Také Tigrino není špatný, je menší (3-4kg) a má jen drobné pecičky. Neosvědčily se mi "zelené" odrůdy jako Sugar Baby a Sibirske Ogni - ty jsou... celý příspěvek >
Melouny 2019, 5.4.2019
Já je pěstuji v 250 m n.m. Poslední roky jsou hodně teplé, ale bohužel suché, tak se musí dost zalévat. Přestože je roubuji, zaléval jsem je téměř denně. Ale vyplatí se to, Loni jsem sklidil kolem 120kg krásných, sladkých a křehkých plodů, 
Zvonkové, 23.3.2019
Pro mě je Zvonkové vzpomínka na dětství, dříve té nakyslé chuti, kterou organismus na jaře vyhledává, moc nebylo. Dnešní generaci vychované supermarketem nic neříká, ale já mám pořád jednu větev naroubovanou. Moc neplodí, ale na zpestření to stačí.
Melouny 2019, 15.3.2019
Zatím jsem rouboval po dva roky vždy na sprintera, letos chci zkusit i na dýni fíkolistou, která se však spíše doporučuje pro okurky. 
Melouny 2019, 15.3.2019
To jste kanón, já teprve budu vysívat, tak po 20.3. Pěstuji je na poli a je problém je dlouho udržovat na okně. Poslední 2 roky byly skvělé, tak už jsem natěšený na novou sezonu. Zajímalo by mne, kdy sklízíte první kousky z tak rané sadby. 
Jahodník - frigo sadba, 15.3.2019
Zdravím, mám dotaz - koupil jsem také sadbu frigo z Vraňan, sazenice mají dost dlouhé kořínky, min 20cm. Měly by se zastřihnout? Děkuji, Bohouš.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 13.3.2019 Obsahuje fotku
Pane Milan, ten keramzit udržujete vlhký, nebo jej necháváte suchý? Zkouším zakořenit 6 řízků, viz foto. Udělal jsem i přihřívání zespodu, ale jen několik wattů. Tak uvidím. 
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 11.3.2019
Děkuji všem moc za rady, tento týden se do zakořeňování pustím. Ještě mám dotaz, zda se u někoho objevily problémy s révokazem u těchto pravokořených sazenic.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 9.3.2019
Zdravím všechny, rád bych také chtěl zakořenit pár řízků. Nikdy jsem to ještě nezkoušel, přečetl jsem na přeskáčku většinu diskuse a shlédl několik videí z Ukrajiny. Můžete mi odpovědět na pár upřesňujících dotazů? Předem se omlouvám, jestli jsou... celý příspěvek >
Choroba nebo škůdce česneku?, 28.10.2018 Obsahuje fotku
Zdravím všechny pěstitele česneku. Mohl by někdo poradit o jakou chorobu sklizeného česneku se jedná? Stroužky vypadají jako suché, žluklé až zahnědlé a to v celé palici - viz foto. Výsadba prosinec, sadba od renomovaného pěstitele, mořeno sulkou.... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 24.10.2018
Děkuji za reakci. Ještě jsem se chtěl zeptat, zda se Opál a Admirál hodí do vyšších poloh (500m.n.m.). Máte s tím zkušenost?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika