Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 25.2.2019
proč 0,4%, když doporučovaná dávka je 0,6%? Walter
Spring Crest, 25.2.2019
U této odrůdy hodnotím kladně především opravdu příjemnou navinule sladkou chuť, brzkou plodnost v době, kdy jiné druhy ovoce ještě nedozrávají a skutečnost, že dozrávající plody nepraskají, což bývá častý jev u velmi raných odrůd. Walter
Šetrné odstranění mechu ze střechy, která krmí nádrž na dešťovku k závlaze, 24.2.2019
nedělejte s mechem ním nic. Mech se chytá jen na hranách krytiny a větší vrstva sněhu ho strhne s sebou dolů, tedy pokud nemáte nainstalované sněhové zábrany. Walter
Roubování, 22.2.2019
Střídavá plodnost samozřejmě naštve, zvlášť když se týká hned několika stromů. Jeden rok nadúroda a druhý nic. Před pár desítkami let jsem ten problém řešil na pár vysokokmenech taky. Zkusil jsem metodu kroužkování větví. V roce plné násady květů... celý příspěvek >
Roubování, 22.2.2019 Obsahuje fotku
a ještě koruna. Původní odrůda Croncellské (na tažné větvi), přeroubováno na Matčino. Walter
Roubování, 22.2.2019 Obsahuje fotku
jestli tazatel chce strom za každou cenu ponechat a trvá na přeroubování na jinou odrůdu i s vědomím, že to nebude metr nad zemí, jak měl původní představu, ale až v koruně, pak tedy proč ne? Strom nastoupí do plodnosti mnohem dříve, než kdyby došlo... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 7.2.2019 Obsahuje fotku
jak už jsem psal, pařeniště jsem založil v půli ledna a přes současné mrazy byl přikrytý polystrénem. Dnes jsem do něj vysel rané košťáloviny a salát. Walter
Jak a čím zastínit skla ve skleníku, 5.2.2019
vzhledově to není nic moc, ale já dávám v případě vysokých teplot na skla zvenku stará prostěradla. Stačí zakrýt i jen polovinu skleníku a uvnitř už je to znát. Walter
Předpěstování košťálovin, 4.2.2019
no ale v truhlíku je vysetá jen malá část semen, tu větší vyseju příští týden do pařeniště. Walter
Očkování / roubování broskvoní, 4.2.2019
Děkuji. Ty dvě vytvořené kopie Springcrestu jsou semenáčky vloni v tuto dobu naroubované za pomoci a rad pánů Mimmo a JJM. Dnes už jsou z nich stromky připravené k výsadbě na trvalé stanoviště, viz foto 12.1.. Samozřejmě bych rád rozšířil sortiment,... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 4.2.2019
no a ještě za truhlík postavím zrcadlo pro znásobení světla. Walter
Předpěstování košťálovin, 4.2.2019
já to zkusil jen jednou. Saláty ve skleníku bez problémů přečkaly zimu, jenomže mšice se rozhodly v nich přezimovat a na jaře čím byly saláty větší tím více na nich bylo mšic. Jinak byly saláty v pořádku, ale před konzumací se musely vyprat ve vodě... celý příspěvek >
Vrubľovanie podpníkov, 4.2.2019
moje zkušenost je, že rouby na nezakořeněných podnožích se špatně ujímají, já bych rouboval až příští rok. Walter
Předpěstování košťálovin, 4.2.2019
dokud to nevyklíčí, tak v teple okolo 20°, až to vyleze, tak k oknu do nevytápěné místnosti, kde je 12-15° a o trochu vyšší teplota jen tehdy, když svítí slunce. Walter
Natírání kmenu vápnem, 4.2.2019
už máte natřeno? Tento týden by nátěr mohl mít význam. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika