Příspěvky uživatele - 206.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruční studniční vrt, 12.6.2018
Použít trubkový vrták se zpětnou klapkou a vnitřním šnekem.
Co je to?, 15.4.2018
Děkuji. Lilek by to mohl být.
Co je to?, 14.4.2018 Obsahuje fotku
V misce s kompostovou zeminou mi něco vyrostlo místo původně zasetého řapíkatého celeru. Pozná někdo co to je?
Přezimování jahodyní do roku 2018, 1.4.2018
Holomráz poničil rostliny jahod.. Včera jsem čistil jahodový záhon. Je to pohroma. Nikdy jsem rostliny nepřikrýval. Poloha Brandýs n/L.
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
1/ Zhotovil jsem si váhu ze špejle a nití, misky z umělohmotné obálky. Hmotnost matice M5 ocel bez povrchové úpravy je 1gram. Nastavím váhu počtem matic a dovažuji přisypáváním. 2/ Z malého známého množství odměřuji dělením špachtličkou z... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 5.3.2018 Obsahuje fotku
Orfea je pro mne pěkné a chutné rajče. Semena jsem letos koupil v OBI. Má na spodním okraji náznak špičky a tudíž na řezu srdcovitý tvar.
Rajčata 2018, 20.2.2018
Vyvápnit zem. Čerň na špičkách rajčat způsobuje nedostazek vápníku.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Kupte si menší hlávku, nakrájejte a naložte do sklenice. Nechte rozkvasit v teple a asi po 5ti dnech doplňte do soudku. Mohlo by to spustit proces kvašení.
Obří řecké fazole, 14.1.2018
Nadchly mne výbornou chutí a tím, že jsou bílé. Nebarví polévku. Proti fazolu Šarlatovému mi méně plodí. Květy zprvu opadávají a proto déle trvá, než nasadí lusky. Dobře se k nim vyjádřil SvK. Fazole nemaji lusky Standa von Königgrätz (624) -... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 7.1.2018 Obsahuje fotku
Proč by měl zmrznout.  Míval jsem česnek vždy do konce roku venku.
Kolik zeleniny denně sníte, 18.12.2017 Obsahuje fotku
Včera jsem měl jídlo z hokaida,, mrkve a bambor Na pekáči je příloha. Pečené kotletky vše doladily.
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 3.12.2017
S praskáním mám stejnou zkušenost. Rajčata stále zalévám, neznají nedostatek vláhy. Nejhorší je náraz ve formě přelití deštěm, kdy zřejmě za sucha narostlé buňky, nezalívaných rostlin, se hladově přelijí až prasknou. U mně letos prasklo pár růžových... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 18.11.2017
Rakytník rozmixovat, nalít do dvoulitrové petky, zavřít, otočit dnem vzhůru. Druhý den udělat ve dně dirku a pozvolným uvolněním zátky vypustit oddělenou šťávu. Tužší zbytek zpracovat klasicky na džem. Do šťávy dávám 1kg cukru na 1 litr, za stálého... celý příspěvek >
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 8.11.2017
Líbí se mi přístup pana Jamese MACHA k chovu včelek a přenos zkušeností sem do fóra. Vyrobil jsem si podobný úlek, jako používá a po rozebrání jsem zjistil, že v podstatě bez následného ošetření vyjmutých kokonů bych o včelky přišel. Myslím, že je... celý příspěvek >
Co chybí ve výživě broskvoně?, 11.10.2017 Obsahuje fotku
Včera jsem objevil na několika očkovancích broskvoní nezvykle vybarvené listy. Jedná se o projev na několika výpěstcích rostoucích blízko u sebe. Vzdálenější jsou v normě.???
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika