Příspěvky uživatele - 26.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň Regina, 22.6.2019
Ve stejném termínu by měly společně zrát Napoleonova a Kordia. Regina později.
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 20.6.2019
Calypso se vyrábí a včely ničí, i když ne přímo.
Třešeň Grace Star - zapěstování a zkušenosti, 15.6.2019
Jak jste spokojen s Christianou? Já velmi. Pěkné plody s velmi dobrou chutí, zatím jsem nezaznamenal praskání plodů. Rovněž vyhovuje doba zrání mezi ranějšími a pozdními odrůdami.
Okurka salátová Ofelie F1, 15.6.2019
Vysoká teplota.
Moruše, 8.6.2019
Jednu zdejší moruši jsem vloni pojídal více než tři měsíce. No, mana nebeská. Bohužel se mi ji po dobu několika let stále nedaří namnožit.
Jablcka pre bezzubych, 8.6.2019
Iba v tekutej forme . Záleží, jak "zocelené" jsou dásně - někdy zubů vůbec netřeba. Napadá mě třeba dobře vyzrálý odleželý James Grieve, Vanda (jemná dužnina), možná i Mantet.
Obaleč švestkový 2019, 8.6.2019 Obsahuje fotku
Vypadalo to, že švestky letos, oproti ostatním druhům, budou jediné s dobrou úrodou, ale koukám, že červnový propad plůdků je výrazný, začíná řádit obaleč, pilatka se vyskytla minimálně, zato puchrovitosti, i přes jarní postřik, je dost. 
Chřadnoucí meruňka, 8.6.2019
Klejotok na kmínku u země se u mne vyskytuje až moc často - odešla na něj Elena, měl to Toptaste (oba na myroši), Rivan, VP a teď i Bergeron (obě ZR). Ten jíl, byť je vylehčován a pravidelně provzdušňován, nesvědčí asi žádné z podnoží.
Maliník, 5.6.2019
Nejlepší herbicid je motyka.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 1.6.2019
Tady (Žatec) podle SET počátek letu motýlů na 99%, podle AMET 96%. Před týdnem jsem zavěsil feromonový lapač a dnes tam bylo 11 ks. Jelikož se tam dostanu max. 1× za týden, tak vrchol letové vlny nemám možnost odpozorovat.
Majovky 2019, 26.5.2019
Včera šlo ze stromu těch pár plodů Rivanu a také první Kaštánky.
Poškozený kmen, 15.5.2019
Vloni v létě jsem při sekání strunou nechtě oholil kmínek jedné švestky v délce cca 5 cm - komplet dokola. V brzkém podzimu jsem odebral ještě roub pro jarní roubování, protože jsem chtěl tuhle neznámou, zajímavou odrůdu zachovat. Na jaře stromek... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 27.4.2019
Isomate se používá, ale je vázán na větší souvislé plochy (sady).
Lenova, 24.4.2019
Jen popis jak se chová tady, Petře. Dost jsem čekal od veselských odrůd, ale Veharda mě zatím chuťově nepřesvědčila, Veselka má zase ty svoje známé vrtochy a pro mě chuťově nejlepší Velbora je překvapivě dost citlivá na mrazíky a tím pádem je... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 23.4.2019
Skoro bych si na ESFY v tomto případě vsadil.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika