Příspěvky uživatele - 175.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc vinné révy, 30.8.2018
Padlí révy. S postřiky se začíná už před květem. Přípravků je mnoho, viz internet. Postřiky se musí dělat každoročně. Nedá se úplně zlikvidovat.
Co to je?, 16.8.2018
Laskavec hrubozel, pokud se vysemení, tak je nezničitelný.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 10.8.2018
Chlorid vápenatý silně vlhne. Lepší je koupit roztok, i pro sanzší dávkování. Používají ho sýraři a stojí pár korun.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 7.8.2018
Vloni jsem měl první tři plody a skvrnité byly najednou v půli června. Chtěl jsem stříkat od července. Takže letos stříkám už od konce května zhruba po 10 dnech. A ničím jsem letos nehnojil. A zatím dobrý. Jo, a zalévám. Mám možnost ho naroubovat na... celý příspěvek >
Postřik na zavíječe, 30.7.2018
Použití Karate jednou za rok se týká ovoce, zeleniny, brambor... z důvodů ekologických, toxikologických, rezistence atd. Na pár buxusech je to jedno.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 4.7.2018
Udělám to také tak, jen hnojivo na list nepoužívám. Kromě Admirálu a Ariwy, kde musím ošetřovat vápníkem (Harmonie Ca). Ale bude třeba sledovat let obaleče jablečného i nadále. V nejteplejších oblastech se může vyvynout třetí generace!
Odolnost a spolehlivost střížovických odrůd, 3.7.2018
Na té fotce mně to připadá spíš jako hojivé pletivo, ne strupovitost.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 22.6.2018
Steward není karbamát, neinhibuje AChE. Je ale pravda, že jsem ho nikdy nepoužil. Proti obaleči se chystám stříkat zhruba ve středu (27.6.). Uvidím, ochladilo se. Třeba trošku později.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 30.5.2018
Určitě se přimíchat může...
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 28.5.2018
Více vpichů dělá zobonoska ovocná, jeden otvor pilatka.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 24.5.2018
Je to letos divný. Jakási vlnka před těmi cca 7-10 dny byla a podle modelů bych už stříkat měl a asi tak učiním. Holt cesty obalečů jsou nevyzpytatelé...
Funkční postřikovač na malou zahradu, 25.4.2018
Ta otočná tryska je fajn, ale jinak výkon nic moc. Možná tak do toho fóliáku na parpriky nebo na kytky na balkoně.
Funkční postřikovač na malou zahradu, 25.4.2018
Já jsem spokojen s EROS 2 (2 litry). Bytelný, jde rychle a hodně natlakovat, tryska se dá poštelovat, a pak dostříkne i dva metry. Takže s ním lze ošetřit i vyšší stromek. Mám ho mnoho let bez jakékoliv opravy a používám ho často. Cena mírná. Takže... celý příspěvek >
Paw paw, 25.4.2018
Primu jsem koupil v Kruhu u Jilemnice.
Obsychanie listia jabloni, 23.4.2018
Ona Rubinola i sama roste ostře.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika