Příspěvky uživatele - 28.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoně - každoroční ztráty, 23.4.2019
Kdyby to byla ESFY, nebyl by napadený celý stromek? Na snímcích jsou naočkované dva výhony vyrůstající z jednoho kořene, který zůstal po zlomené ryngli. Část vpravo byla ostříhaná na kotlovitou korunku, část vlevo jsem stříhla na jedno očko jako... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 23.4.2019 Obsahuje fotku
Pane Petře, víc fotek už letos asi neudělám. Co se dalo ostříhat, jsem ostříhala, protože ono se to nehojí pěkně a postižená větvička stejně skomírá. Na některých broskvoních mi odumírají celé větvičky postupným zaschnutím (přes zimu),  pupeny... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 23.4.2019
Prosím zkušenější o radu, na podzim 2017 jsem na zahradu zasázela švestkomeruňky Melitopolski a Flavor Supreme. Do korunky jedné z nich bych jako pokračování terminálu chtěla v létě vočkovat Dapple Dandy. Která kombinace bude kvůli vzrůstnosti... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 21.4.2019
Můj poslední příspěvek neměl vyznít optimisticky, na nektarince promořené suchou skvrnitostí jen podzimní měď nestačí. Do jiného vlákna jsem loni na podzim vkládala foto mladé broskvoně, která mi po napadení suchou skvrnitostí uschla už v průběhu... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Poslední dva roky se mi podzimní postřik mědí podařil udělat. Efekt na dlouhodobě suchou skvrnitostí trápené nektarince viz. foto. 
Tŕňovka býčia / Ostnohřbetka ovocná, 17.3.2019
Ach jo, tak tuhle potvůrku mám na zahradě asi taky . A maminka si zrovna nakoupila semeno lucerky na nový záhonek.
Broskvoně - každoroční ztráty, 9.3.2019
I já budu letos vyřezávat nějaké celé suché větve. Příčinu ale znám, jsou to ty, které byly loni hodně napadené suchou skvrnitostí.
Parazit v ořešáku?, 17.2.2019 Obsahuje fotku
Děkuji pane Hlavatý, trefil jste hřebík na hlavičku, byla tam.
Parazit v ořešáku?, 16.2.2019
Přesně stejné poškození jsem dnes našla na mém špičáku ořešáku Mars. A to jsem se loni radovala, že po třech letech konečně začal pořádně růst. Konec letorostu už byl zaschlý, tak jsem to zastřihla až do zdravého dřeva (a zamazala balzámem). Vnitřek... celý příspěvek >
Trnky a šípky, 2.12.2018
A nejdou na to třeba taky pilatky?
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Zkuste ještě chvíli vydržet, mě také dva roky jeden 40 cm malý chcíploučký roubovanec Marsu skoro vůbec nerostl a až letos se konečně rozjel. Kmínek zesílil na trojnásobek a přírůstek má víc jak metr. Asi se napřed kořeny snažil dostat k vodě, jak se... celý příspěvek >
Střih na vnitřní očko, 12.10.2018
Ze začátku své zahradnické kariéry jsem často svým nově zasazeným stromečkům nadávala, že nečetly stejné příručky o tom, jak mají růst.
Broskev - oranžovo-červené listy, 11.10.2018
Toho napadení suchou skvrnitostí byste všimla už na začátku léta - listy jsou dírkované a mají divnou barvu. Na podzim po opadu listí se doporučuje postřik měďnatými přípravky.
Broskev - oranžovo-červené listy, 7.10.2018 Obsahuje fotku
Někdy se bohužel listí předčasně vybarvuje a opadává kvůli suché skvrnitosti. Viz přiložené fotografiie dvouletého očkovance broskvoně. Suchou skvrnitostí byl napadený už loni, letos jsem kromě kadeřavosti bohužel více neošetřovala. Stejný druh... celý příspěvek >
Obrývání stromů, 7.10.2018
Také to tak děláme, jako paní Lída. U nás jdou ale po žížalách krtci, takže to máme kolem mulčovaných a podle potřeby zalévaných stromků od nich hodně podryté.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika