Příspěvky uživatele - 248.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s určením rostliny, 12.5.2019 Obsahuje fotku
Ale orlíčky nejsou špatné... Jsou i všelijak pastelově barevné kombinace, velkokvěté i střapaté a na záhonech kvetou dost dlouho, jak postupně nakvétají. Jen ve váze dlouho nevydrží (na záhoně ano). Byla by škoda je... celý příspěvek >
Bílý povlak na zemině, 12.5.2019
Ohledně původu povlaku souhlasím se Standou. Ale osobně bych "mrtvou" zeminu vyvezla zatím na nějaký čas do kouta zahrady a do skleníku na pěstování navezla "živou" zeminu obohacenou kompostem. Ta původní zemina po umístění venku po čase "ožije"... celý příspěvek >
Stará jabloň, 9.5.2019
V době dozrávání zavěsit petky s trochou zvětralého piva, omezí naďobávání vosami (a včely na pivo nejdou). Na podzim po opadu listí postříkat kuprikolem, stejně tak zjara před rašením. Pokud žije a plodí, proč kácet? Jinak kácí se v době vegetačního... celý příspěvek >
Neznámá kapradina, 8.5.2019
A nemohla by to být nějaká var. Pteris cretica? Ta má také dlouhé stonky a "paraplíčko". Ale zatím jsem přesně stejnou nenašla.          Lída
Jarní mrazíky, 7.5.2019
U nás (HK) bylo dnes trochu popálené víno. Jahody jsou pod textilkou, ty uvidím až po sundání zítra. Brambory jsem dávala později, ty jen přizvedávají zem. Ovoce a ostatní poznám časem, co z toho opadá...     Lída
Neznámá kapradina, 6.5.2019
Pelyňku se tochu jinak dělí listy, také jsem na něj koukala.  Lída
Neznámá kapradina, 5.5.2019
Také si myslím, že je to některý Acer palmatum, koření mi stejně jako Konvalince připomíná mátu - je jich hodně s různou chutí...    Lída
Chci koupit stromky v perfektním stavu, 4.5.2019
Byla jsem velmi spokojená se stromky ze školky Strážnice, byly perfektní, ale teď již neposílají, musí se tam zajet. Také hrušeň ze školky Šťastných byla (je) bez chyby - víc jsem od nich... celý příspěvek >
Identifikace divné hmoty, 2.5.2019
Až na to, že to není vřes, ale jalovec... Jinak jedině obrat a postříkat (Discus, Dithane)...           Lída
Vyčištění destilačního kotle, 14.7.2011
Děkuji za názor a nápad.  Mě šlo hlavně o to, jestli se touto cestou vydat, jestli nějaké možné zbytky neznehodnotily nádrž na věky.  Tak cesta asi existuje.
Vyčištění destilačního kotle, 12.7.2011
našel jsem tlakovou nerezovou nádrž, velmi..., ale velmi vhodnou na přeměnu na kotlik.. :-)) jen má jednu vadu, sloužila jako nádrž na postřiky na ochranu a výživu stromů.   Lze to nějak bezpečně vyčistit nebo to pustit z hlavy? Díky za... celý příspěvek >
Jakou rostlinu?, 26.10.2008
Zamioculus. Doporučuju Janap
pěstování phaleanopsis, 15.10.2008
Dobrý den, taky bych chtěla poprosit o radu. U jedné Phalaenopsisky mi prakticky vyhynul střed,(samozřejmě moje pěstit.chyba),takže zůstaly 2 listy a suchý stvol... co dál?Je šance, že nějak obrazí?Prošla jsem tady na netu, co se dá, ale na tohle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika