Příspěvky uživatele - 135.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelené hnojení, 26.9.2019
Já žádnou brázdu nedělám. První řadu ryji příčně a co vyryji, to hodím do vzniklé díry. Další už přiklopím na tu první a tak si vytvořím brázdu. Když mám končit, tak se snažím brázdu zmenšit, ale přesto tam nějaký járek zůstane. Vůbec to nevadí, na... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 26.9.2019
Co se dá uvařit z čínského zelí Pak Choy?            Vladimír
Zelené hnojení, 25.9.2019
S hromadou listí shrabaného na podzim mám trochu jiné zkušenosti. Nechci to už tady rozebírat, pro mne to nemá žádný význam, protože obvykle dávám listí do kompostu. K tomu vzdělání bych poznamenal jen to, že jsem absolvent VUT Brno FS což se... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 25.9.2019
Tak nějak nechtěně jsem se zapletl do té Vaší diskuze o hnojení a přitom jsem si vzpomněl na ten inkarnát. Inspirovalo mě to.  Protože pěstuji převážně plodové zeleniny a příští rok si chci dát záhon raných brambor, tak mně výsev inkarnátu v... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Stačí to listí co přivezete dát na menší hromadu a projet to sekačkou s košem. Zarýt tu rť není žádný problém.            V ladimír
Zelené hnojení, 24.9.2019
Dejte si do vyhledávač (do Seznamu nebo Googlu) "jetel nachový" a něco si o něm přetěte. Je toho tam dost. Jinak nevím odkud jste, u nás v Brně by měl být v obchodě dostupný, stejne tak v několika dalších městech na Moravě a dále pokud vím v Chocni,... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Jsem rád, že jsme si to vysvětlili. Já také žádnou zeminu na kompost nevozím. Ale jak píšete tak tam dávám plevel i s kořeny a zeminou. Tady radíme paní Vlaďce a ta když si doveze ty listy, tak tam nemá co přihodit a při nejlepším bude mít na jaře... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Popel jistě vadit nebude. Já ho tam rozhodím. Zkusit to můžete. Nikdo z nás neví jaký ten podzim vlastně bude. Za tři týdny můžete mít malé sazeničky a když je píchnete do země a nebude zrovna mrznout, tak by měly zakořenit. Potom přes to hodit... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
.Zkuste ještě teď vyset na nějaký volný záhon ozimý salát Humil. Podzim má být pěkný a tak by mohl dorůst do potřebné velikosti, aby nevymrzl. Na jaře to bude pro Vás první salát a jistě nepůjde do květu, protože ho budete sklízet.někdy v dubnu. Já... celý příspěvek >
Fazole neplodí, 19.9.2019
 Co to je ty velké boby fazole?            Vladimír
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Docela drahé hnojení.            Vladimír
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Pokud tomu dobře rozumím, tak se Vám především jedná o hnojení záhonu s rajčaty. Nerozumím tomu, proč řešíte zrovna problém se suchou hnilobou květního konce rajčat, kterou vyvolává relativní nedostatek vápníku. Ale tento problém nevyřešíte jen... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 6.9.2019
Jen bych chtěl dodat, že asi všichni máme na zahradě Alternariovou skvrnitost. Ale protože máme silné dobře zapěstované rostliny, tak nám stačí, když ty spodní napadené listy občas odtrhneme a rostlina si svou vitalitou udrží plody nepoškozené. Když... celý příspěvek >
Mochyně peruánská barva a chuť, 27.8.2019
Já si myslím, že mochyni peruánské se v anglicky mluvících zemích říká Tomatillo. Nikdo je tam asi nepěstuje na přímý konzum, ale je to základní surovina pro výrobu různých omáček, zvaných Salsa. Občas na webu Tomatoville někdo dává k dobru... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 27.8.2019
Od leva doprava jsou Orange Russian 117, Reinhard´s Green Heart a Reinhard´s Chocolate Heart. Vpředu jsou dva řezy z Orange Strawberry.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika