Příspěvky uživatele - 185.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co utáhne kompost, 12.7.2019
Tak jí je musíte udělat. Já mám rajčata nádherná a naopak jsem několik let doplňoval záhony jen kompostem. Jen ho bylo více, než dvě hrsti pod rajče. Rajčata dozrávají, takže to s tím chladem v červenci nebude tak strašné.
Josta, letos vůbec nezaplodila, 11.7.2019
Mě to učili na tři výhony, tři největší letošní, tři loňské a tři předloňské. Starší ořezat, nechávat největší výhony. Kopčit kompost a letos i zalévat. Takže možná ten nechaný klacek byl starší, neměl květy a ty letorosty budou plodit v příštím... celý příspěvek >
Samozavlažovací vyvýšený záhon foliový, 11.7.2019
Keříčkovému rajčeti Dulcia stačí asi 6-8 l květináč, dnem je cik-cak provléknutý knot, takže jsou tři fousy ve vodě, to celé v kbelíčku, který na to pasuje. A zklamu vás, nemusím to denně kontrolovat, jen to musím denně přiměřeně zalít. Na terase by... celý příspěvek >
Zalvlažování vodou z přepadu, 11.7.2019
Neznám průměr trubek a průtok, mně by taky stačil samospád, ale mám tam malé čerpadlo do fontán s výtlakem 1,5 a spotřebou velmi malou, které tyhle problémy (napouštění sudu) překonává.
Stále plodící maliny, 7.7.2019
To už odbíháme - třešně jsou fuč, meruňky zmrzly, rybíz mám jen do koláčů, jinak mi nechutná, angrešt je úžasný, ale hodně ho popálilo sluníčko, jahody leží na zemi, plody seschlé. Katinka je ještě zelená a zelenina je jiná kategorie. K tématu,... celý příspěvek >
Nepěkné patvary plodů broskve, 7.7.2019
Postřik k ochraně ovoce se provádí po odkvětu, povolené přípravky jsou zde, z toho Calypso jako soukromník nekoupíte. Většinou zobonosky v kalendářích postřiků nejsou, ale začínají dělat potíže. Na podzim okusují pupeny, měla by pomáhat vlnitá... celý příspěvek >
Nepěkné patvary plodů broskve, 7.7.2019
Teď to nemá smysl.
Stále plodící maliny, 7.7.2019
Viroza by ovlivnila i letorosty, spíše se Slánsko posunulo do teplé a suché oblasti. Původně to byl vlhký kout za domem s odpoledním sluncem, teď je to vyprahlý kout za domem. Podobně jako pan Vysloužil, preferuji úrodu teď, kdy není moc jiného... celý příspěvek >
Stále plodící maliny, 6.7.2019
Mám na těch loňských výhonech vždycky nekvalitní plody. Zaschlé a málo sladké. Rozdíl proti klasickým je u mě max 14 dní v časnosti, spíš týden. Přitom na letorostech jsou plody pěkné. Bohužel odrůdu neznám, nekupoval jsem.
Komáří larvy - likvidace, 4.7.2019
U vás ale žijí i na těch vlhkých prknech, nepotřebují výslovně vodu.
Extrémne teplo spálilo ovocie, 2.7.2019
Ve Španělsku měli o 10°víc. Mám spálené plody angreštu a části malin, rybíz zatím spálené listy.
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 29.6.2019
Ony se ty příspěvky špatně řadí, někdo reagoval na můj starý příspěvek, že nejde nastavit var. Přeji vám, ať ten ocet pomůže, ale současná elektronika není dělaná na trvanlivost. Zdroje nízkého napájení pro elektroniku jsou většinou první, co... celý příspěvek >
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 28.6.2019
Přesně tedy uvádím, že nastavení na displeji končí 90°.
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 28.6.2019
Bez měření jen odhad - buď špatné kondenzátory ve zdroji elektroniky, nebo špatný spoj.
Čmelíci, 28.6.2019
Hladké stěny kurníku, při invazi ošetřit kurník permethrinem (bez slepic a vyvětrat) a slepice musí mít přístup k prachu na popelení. Za 100 má křemelinu jen ekokoza.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika