Příspěvky uživatele - 57.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škrábavost pálenky, 13.11.2018
Z neznalosti jsem letos u svého prvního švestkového kvasu přidal ke každým 40l kvasu 4kg cukru. Po založení kvasu jsem si o tom teprve něco přečetl a po zbývající dobu se děsil toho, že bude škrábat. Výsledkem bylo zhruba 27l (52%) palenky na... celý příspěvek >
Zapojení bubnového filtru, 14.9.2018
Mohl bych se zeptat jak řešíte problémy na straně vstupu vody - tedy ucpání skimmeru, nebo pokles hladiny (gravitační zapojení). Automatické dopouštění vody do jezírka jsem zatím nepotřeboval, ale s tímto filtrem by to asi byla nutnost, že? Má... celý příspěvek >
Dětská část koupacího jezírka, 3.5.2018 Obsahuje fotku
Neměl by někdo inspiraci jak udělat (oddělit) dětskou část koupacího jezírka.  Tzn. brouzdací koutek s hloubkou pár decimetrů.  Můžu to vymezit dubovými trámy ale co z toho, spíš o to zakopne, přepadne do hloubky. Nepřetržitý dozor je... celý příspěvek >
Projekt jazierkovy vysavac, 11.1.2018
Zkusím pujčit ten pondovac 5 a uvidíme jak se to zlepšilo.
Projekt jazierkovy vysavac, 11.1.2018
Děkuji za reakci, ale nešťastně jsem to napsal. Jezirko je klasické koncepce - koupací vana 3*8m hluboká těch cca 2,8m tam je pouze holá folie - na dně je sice sem tam padený kamínek ale jinak je tam pouze kal. Pobřežní zona - ta je tvořená... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 19.12.2017
Nemáte problémy se zanášením toho košíku? Mám s tím strašné problémy - v podstatě když nepočítám jaro kdy je situace nejhorší, tak ani po zbytek sezony není jistota, že košík vydrží neucpaný celý jeden den. O tom někam odjet na víc dní - to je... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Nektarinka po celonočním rosení.  Bohužel je k tomuto systému pro laickou veřejnost strašně málo informací - u vinohradu to chápu tam se nemá co vyvrátit, ale u ovocných stromků, je ta váha ledu opravdu obrovská. Spíš se štěstím se nic... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
Jenom můžete mně někdo ze zkušenějších poradit jak přesně se topí pod stromem? Řeším jak rozdělat oheň tak, aby vzniklo dost hžavého materiálu na který pak hodím vlhkou drť z větví aby čadila a zároveň abych si ohněm - hžaým vzduchem nad ohněm... celý příspěvek >
Samozavlažování (nejen) truhlíků, 13.2.2017 Obsahuje fotku
Bude fungovat samozavlažování truhlíku tímto způsobem? Tzn. dva truhlíky vedle sebe  - v jednom voda, v druhémm normálně zemina - knoty po celé "šíří" boční strany truhlíku přes okraj z jednoho do druhého.  Bude jako knot fungovat silná... celý příspěvek >
Skleník u zdi, 13.12.2016
Chtěl bych se zeptat. Mám klasický nevytápěný skleněný skleník 3x3m s jednduchým zasklením jedním čelem postavený k východní zdi - vstup do skleníku od západu. Zeď je plot ze štípaných betonových tvarovek. Chci na zeď přidělat police, ale než to... celý příspěvek >
Čerpadlo do jezírka, 6.6.2016
Dobrý den,  laický dotaz - lze čerpadlo Oase optimax 10 000 regulovat změnou napětí?  Viz. tento regulator: Aquaking FC 300: výkon čerpadla lze libovolně přizpůsobit aktuálním podmínkám regulace otáček asynchronních... celý příspěvek >
Kolik se vám odpařuje vody?, 17.7.2015
Taky jsem letos koukal, po návratu ze 14 denní dovolené chybělo v jezírku 20 cm vody. Což u mně dělá 20 000 l :-(
Vzduchování koupacího jezírka, 5.5.2015
Já osobně bych šel do Secoh, sám mám Airmac + trubkový difuzor. Je potřeba se podívat na kolik vyjdou náhradní díly - membrána, což je spotřební materiál.
Vzduchování koupacího jezírka, 5.5.2015
Ze své vlastní zkušenosti bych pak doporučil neexperimentovat s "levnými" kompresory a rovnou zvolil některou ze značek, které se na kompresory specializují. Je to výrazný rozdíl (hluk, výkon) a hlavně se u nich počítá s tím, že poběží non-stop čemuž... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 25.3.2015
Můžete když tak navést? Nic tam nemůžu najít, nerezových tkanin je tam hromada ale štěrbinové síto žádné. Našel jsem že v angličtině je to "Wedge wire" ale výsledek žádný. Dost se jich dá najít na alibabě ale to je velkoobchod, nemám s tím žádné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika