Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019/2, 6.9.2019 Obsahuje fotku
Rosado Zapatón 1099 g.            Vladimír
Rajčata 2019/2, 5.9.2019 Obsahuje fotku
Dnes ráno jsem si dal dva krajíce čerstvého chleba s máslem a rajčaty. Jedl jsem jen ta kečupová rajčata rozkrájená včera a na porovnání jsem přidal tu Auriu od Evy. Pokud jde o chuť, tak s Aurií jsou srovnatelné pouze první dvě odrůdy Jersey Devil a... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 4.9.2019
Neléčená Early blight po našem Alternariová skvrnitost.            Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 4.9.2019
Dnes jsem dodělal další dvě stěny podezdívky. Potřebuji se rozhodnout, jakou barvu použít na natření. Doma mám plnou plechovku tmavě hnědého Eternexu a mám také možnost dostat zdarma stejné monožství černého matného Balakrylu. Zdá se mně lepší ten... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 4.9.2019 Obsahuje fotku
Tento rok g)jsem pěstoval šest odrůd rajčat určených především pro tepelné zpracování na omáčky nebo protlaky. Jejich plody se od sebe moc neliší, jsou podlouhlé zakončené špičkou. Jsou masité s minimem semen a gelu ve kterém semena plavou.... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 4.9.2019
Jednou mně napsal pan Gajdoštin, tehdy obchodní ředitel SEMA, dnes majitel firmy Dobrásemena, že intenet je dobré medium, ale každý si tam může napsat co chce. A na tom, kdo to čte je, aby si vybral to co je správné a čím s bude inspirovat. K tomu... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 4.9.2019
Milane, Ty vlastně ani nechceš poradit. Ani kdybys chtěl, tak ti poradit nikdo nemůže, protože nikdo z nás ta tvá rajčata nikdy neviděl. Tvé povídání se docela dobře čte, ale bez fotek je to jen povídání. Pokud tady dva roky píšeš co jsi všechno... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 3.9.2019
To trajče se jmenuje Rosado Zapatón. Bude to asi letos moje největší rajče. Dnes jsem ho utrhl, ale musel jsem ho nechat na zahradě spolu s deseti kily španělskýchn bifteků. Doma potom zvážím. Domů jsem odnesl všechny oranžové 3 kg (většinou Orange... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 3.9.2019
Milane, hrozně to přeháníš. Doufám, že tě nikdo ze začátečníků nebude následovat. Ač nerad, musím souhlasit s PP.            Vladimír
Pokus s bramborami, 2.9.2019
U nás se říkávalo, že bez natě nejsou brambory. To by znamenalo, že pokud bude velká nať, tak by měly být i větší (nebo víc ) brambor. To by znamenalo, předpěstovat sadbu.  Pokud jde o to světlo, tak mám pocit, že brambory jsou stejně jako... celý příspěvek >
Pestovali jste okru?, 2.9.2019 Obsahuje fotku
Letos prvním rokem pěstuji okru. mám jednu rostlinu Jing Orange. Nechal jsem si dva lusky na semena, protože bych příští rok chtěl pěstovat více než deset rostlin. Jedna je málo, protože lusky je třeba ulamovat když jsou křehké a to na jedné rostlině... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 2.9.2019
Ty brambory ze semen vypadají dobře. Kdy jste začali s výsevem?            Vladimír PS.: Mám slíbená semena, do konce měsíce bych je měl dostat.
Atraktívne druhy rajčín, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Také mám na zahradě jedno nové, barevné atraktivní rajče - Lithium Sunset.            Vladimír
Atraktívne druhy rajčín, 31.8.2019
Semena Brad´s Black Heart, Sergeant Pepper a Girl Girl´s Weird Thing jsou původně z Tomatoville a protože se jedná o nehybridní odrůdy je možné je u nás sehnat od někoho, kdo dělá přesevy a pro sebe si nechává semena. Nevím jestli někdo v USA (firma)... celý příspěvek >
Jen několik fotek, 30.8.2019
Krásná odměna za dvacetiletou lásku a péči.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika