Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moruše, 14.6.2019 Obsahuje fotku
včera
Moruše, 14.6.2019 Obsahuje fotku
U mě začala sezóna naplno, snad se povede nějaká marmeláda
Moruše, 12.6.2019
zakořeňují se opravdu špatně, dřevité řízky se tváří dlouho jako živé, ale nemají kořeny. Ty zelené až polodřevité někdy v létě, zkusit s patkou, do perlitu pod igelit, do stínu, perlit v misce s vodou a zbavit listí až na kousínek - pak byla asi 20%... celý příspěvek >
Moruše, 12.6.2019
Přesně, inteligentní střih je absolutně nejlepší! Pendula se na jaře zkracuje u každého prutu na několik oček pokud možno ven z koruny. Videí je na webu spousta
Jakou sekacku vybrat, 5.6.2019
Na takovy maly placek je imho zbytecne kupovat benzinovy stroj - poseceno je za chvili, benzinu se spotrebuje malo, na druhou stranu byste benzin nemel dlouho skladovat, no proste zbytecne komplikace. Pokud vam nevyhovuje el. kabel, tak zvazte i... celý příspěvek >
Moruše, 27.5.2019
Ono to bude asi ještě složitější, než jsem v předešlých příspěvcích myslel - U Morus rubra (červené) jsem četl o dvoudomosti (samčí stromy, samičí stromy), ale wiki uvádí, že se "mohou občas objevit na jednom stomu oba typy květů". Ráno jsem studoval... celý příspěvek >
Majovky 2019, 22.5.2019
a je to Merchat? Na webu píšou, že Merchat dozrává v 6 třešňovém týdnu jako polopozdní?! Já bych chtěl ranou, na později mám Kordii
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Směs Jonagoldů a Ontárií je v docela slušném stavu, přednostně už ale slouží na výrobu křížal a štrůdlů
Úroda meruněk 2019, 15.5.2019
Je to zřejmé už z Vašeho příspěvku - JZ svah na Kroměřížsku není totéž jako Hlučínsko či Ostravsko v uzavřené zástavbě, kde je moře infikovaných stromů. Některé neošetřované stromy odcházejí v okolí už 2 roky po výsadbě...
Moniliový úžeh peckovin 2019, 10.5.2019
To, že jsou vedle sebe v různé míře napadené či nenapadené stromy samozřejmě vůbec nesouvisí s mechanismem šíření monilie, ale s velmi rozdílnou náchylností jednotlivých druhů a jedinců. Pozoroval jste správně, ale závěry jste učinil chybné...... celý příspěvek >
Roubování, 3.5.2019
Musím říct, že něco podobného jsem ještě neviděl - ty rouby tam jsou zastrčeny jak? Za kůru to nevypadá, spíše jako vyvrtané vrtačkou?
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 2.5.2019
Padlí/múčnatka u mě v posledních letech nastupuje hned zjara na otevírajících se pupenech a znatelně poškozuje i květy. Pozdější projevy, kdy je napadených pár letorostů nejsou pro stromy zpravidla tak významné, letorost lze odstranit. Síru používám... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 16.4.2019
Niekedy ma trochu zamrzí, že veľa ľudí zahubí všetko naokolo Mám stejný názor, proti škůdcům bojuji v případě, že hrozí znatelné poškození úrody. Nezapomínejte, že postřiky jsou do určité míry také fytotoxické a zlikvidují zpravidla i predátory,... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 5.4.2019
Ahoj a nejsou 3 postřiky zbytečné? Navíc do květu hmyzákům? Je to všechno systemika a postřiky by měly spolehlivě působit v pletivech 7 - 10 dní. Tj před květem a po by mělo stačit. Loni nepršelo a tak jsem dal jen 1 a bylo to 100% dostatečné a to... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 4.4.2019
...krásy se nenajíte, mě spíš zajímají jablka nejchutnější i když to je částečně subjektivní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika