Příspěvky uživatele - 38.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory s krabatou slupkou, 29.12.2019
Ještě doplním k těm odrůdám. Princess je skvělá lahůdková odrůda. Red Anna také, ale Princess je malinko chutnější. Princess je trochu ranější. Ale, jak byl teplý podzim, při skladování se lépe chovala Red Anna. Neklíčila a nevadla tolik, jako... celý příspěvek >
Brambory s krabatou slupkou, 29.12.2019
Má to několik názvů, např. obecná strupovitost bramboru. Není to až taková trága, brambory jsou normálně poživatelné. Hlavní problém je v tom, že mohou být náchylnější k chorobám při skladování a špatně se kvůli vzhledu prodávají. Bakterie, které to... celý příspěvek >
Jak bojovat s (nejspíš) plísní?, 29.12.2019
Napadly mě pro jednoduché použití bez ředění Careo tyčinky apod. Zapíchnou se do zeminy, rostlina si cucne, červec si cucne.... Bude to ale chtít trochu zalévat. Ani kaktusy v zimě nemají být úplně suché.
Jak bojovat s (nejspíš) plísní?, 28.12.2019
Spíš to bude nějaký vlnatý červec. Mrkněte na google.
Skvrny na bramborách, 27.12.2019
Lída bude mít asi pravdu, vyhledejte si "skládkové choroby brambor" třeba na Agromanuálu.
Streptokoky v jogurtu, 20.12.2019
Streptokoků je mnoho druhů, ne jen ten beta-hemolytický, patogenní. Jogurt, kysané zelí, kefír (obsahuje navíc i kvasinky) jsou požehnáním pro naše nevhodnou stravou vybydlené střevo. Zbavili jsme se střevních parazitů, např. červů, a co se stalo?... celý příspěvek >
Jed na myši - neúčinkuje, 21.11.2019
Pastičku vypařit v horké vodě, dotýkat se jí minimálně a jako návnadu kousek chlebové kůrky opečné nad svíčkou. Opravdu jen nad svíčkou!
Co je to za rostlinu?, 14.11.2019
Šeflery jsou moje oblíbené rostliny. Šeflera to není. Bude to panašovaný slizoplod. I ty dřevnaté větvičky sedí. Jsou velmi křehké. Když ho vleču z a do garáže na letnění a zimování, tak vždycky nějaká zařve. Ale je to nezmar.
Co se zeminou po rajčatech, 3.11.2019
Samozřejmě to chce novou zeminu!
Bílý povlak větví borovice, 2.11.2019
Korovnice, mšice.
Zelenina na pole, 27.10.2019
Rané sorty potřebují dost vody. Bude-li od května sucho, tak nic neudělají. Nejlépe zimní vláhu využijí cibule a česnek, a nevadí jim až tak sucho. Pozdní odrůdy mají delší vegetační dobu, léto nějak překlepou, a rostou pak k podzimu. Ale příští rok... celý příspěvek >
Fíkovník, 27.10.2019
Mně letos dozrála asi 1/3 těch nejstarších. Listy nedávno hodně popálil mráz a lepší to už nebude. Koupil jsem si na ochutnání fíky v Lidlu a řekl bych, že ty moje byly chutnější, sladší. Je zajímavé, že staré listy jsou docela hodně citlivé i na... celý příspěvek >
Česnek 2019/2020, 25.10.2019
Svatá pravda... Ale pro Lysenko, záhon se nemá furt čochnit, má před výsadbou slehnout.
Zelenina na pole, 25.10.2019
Cibule, česnek, pozdní mrkev, brambory (ty ale na zaorané louce bývají napadány drátovcem), Bez zálivky, pokud nebude extrémní sucho, lze pěstovat okurky nakládačky. Pozdní zelí a kapustu. Prostě využít zimní vláhu např. cibulovinami a podzimní vláhu... celý příspěvek >
Česnek 2019/2020, 23.10.2019
Mám nasázeno, sázím cca 120 stroužků. Za týden má v noci mrznout a i sněžit, dnes bylo krásně. Též jsem nasázel ozimou cibuli Shakespeare. Je to pak ta příjemná jarní naťová cibulka k rychlé spotřebě. Na uskladnění není vhodná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika