Příspěvky uživatele - 131.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listnáč(e) k zastínění terasy, 30.9.2019
Co třeba bambusový živý plůtek? Rychle roste, hezky šustí...
Plísni odolná hadovka, 3.9.2019
Troufám si tvrdit, že to, co zničilo mé okurky, byla přímo ukázková plíseň.
Jen několik fotek, 29.8.2019
Nádhera
Plísni odolná hadovka, 26.8.2019
Tak podobný tip bych taky uvítala, protože jsem letos dopadla úplně stejně
Melouny - jaká podnož, 18.8.2019
My jsme letos měli Granate F1 na Sprinteru a Crimson Sweet rovněž na Sprinteru. Úroda letos nic moc - 2 melouny na rostlinu. Granate jsme už snědli (byly vynikající), Crimson Swet zatím na svou chvíli čekají...
Modrá hortenzie, 17.8.2019
No já jsem ji vysadila do substrrátu pro modré hortenzie a hnojila hnojivem na modré hortenzie a taky je růžová... a to jako echt růžová. Tak chci zkusit ještě ten kamenec...
Modrá hortenzie, 17.8.2019
Poraďte prosím: Můžu použít ten kamenec používáný na praní střev? Nebo se dá sehnat nějaký jiný? A kolik ho do té půdy mám tak dát? Díky moc.
Velkoplodý dřín - jaký vybrat?, 11.8.2019
Protože jsem prakticky ve stejné situaci, připojuji se k uvedenému dotazu. Poraďte prosím, kterou odrůdy vybrat, aby dřín chutnal i dětičkám
Do jaké výšky dorůstá thuja Smaragd?, 29.7.2019
Do jaké výšky doroste bez stříhání thuja Smaragd? Na netu jsem našla informace, že do 5 metrů, zajímaly by mě ale i vaše osobní zkušenosti. Děkuji.
Meruňka - praskliny na plodech, 21.7.2019
Vidíte, to mě nenapadlo, že by to mohlo být vyžrané od hmyzu - vzhledem k tomu, že se tam ty díry objevily už v době, kdy plody ještě zdaleka nebyly zralé. Moc děkuju za radu. Vyzkouším :-)
Meruňka - praskliny na plodech, 20.7.2019 Obsahuje fotku
Na spodní části některých plodů meruněk (Bergeval) se nám objevily větší či menší praskliny (viz foto) a takto postižené plody jsou víceméně na odpis - v případě trochu větší praskliny prakticky stoprocentně. Buď se do nich v místě prasknutí pustí... celý příspěvek >
Kotvičnik, 17.7.2019
Jo kotvičník, to je nezmar. Loni jsme si koupili pár semínek (za hříšný peníz) na kotvičníkové farmě, zaseli, sklidili... a letos máme (podotýkám že neplánovanou) kotvičníkovou farmu taky
Královna latnatých hortenzií, 15.7.2019
Mile mě překvapila Diamant Rouge - mám ji od loňska a je zatím ve velkém květináči. Mění barvu od bílé, přes růžovou až po purpurově červenou a přijde mi i poněkud ranější než Sundae Fraise (to je druhá, kterou mám, a vypadá taky super) - zatímco... celý příspěvek >
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 11.7.2019
Tak u těch ranných může být problém s jarními mrazíky. Nám letos zmrzla Sweet Early v květu (těšili jsme se na první ochutnávku plodů - máme ji zatím malou - a prd...)
Výsev další várky hadovek poté, co první zlikvidovala plíseň, 6.7.2019
No nevím, podle mě to byla jasná plíseň. Polní máme taky, ale venku na záhoně. Ve skleníku pěstujeme hadovky - vedeme je na síti a žádná velká práce to není (máme jen pár rostlinek).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika