Příspěvky uživatele - 107.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň (mošt), 15.10.2018
s tím uplne nesouhlasim, mostoval jsem florinu, idared neodložené, v chuti určite kyselejší, ale vysledek je nejsladší mošt. Bohužel Gravštýn na malou zahradku asi nebude, navic se musí udajně rychle spotřebovat a navic v tuto dobu mám už po ruce... celý příspěvek >
Jabloň (mošt), 15.10.2018
ještě doplním cca 300mnm, tedy poloha není nějak limitují, PavelJC
Jabloň (mošt), 15.10.2018
rád bych oživil toto téma, moštuju hlavně přebytky, od JG až po zimní odrůdy - těch mám nejvíc, ale jak začnou převažovat zimní odrůdy tak se mi zdá, že je mošt stále sladší (převažuje idared, florina). Možná by byl vhodnější na pálení, ale pro... celý příspěvek >
Mladá třešen, 12.9.2018
mne udelala gisela 5 uplne to same, fur ne a ne se vetvit..no nic si z toho nebudeme delat, muzeme bejt radi ze sem ji dari a zakorenila. Příští rok na jaře zopakujte povysadbovy řez, posilam link kde najdete jednoduche materialy jak postupovat pri... celý příspěvek >
Škůdce - "děravé" listy na jabloni, 12.9.2018
jarni, predjarni postrik... hodte to do googlu a neco nastudujte, na vyber je mnoho preparatu od bio bio po total:)
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 15.8.2018
Nezbývá mi než souhlasit. Před měsícem jsem poslala dotaz emailem ohledně zboží, o které jsem měla zájem, a odpovědi jsem se dodnes nedočkala. No nic, no... nakoupila jsem jinde.
Hortenzie latnatá - množení, 27.7.2018
Poraďte mi prosím, jak namnožit hortenzii latnatou. U množení hortenzií se obvykle píše o řízkování z nových (bylinných) nekvetoucích výhonů - to se ale týká spíš hortenzií velkolistých, protože u té latnaté mám všechny výhony zakončené květy. Mám... celý příspěvek >
Vinice ve Španělsku, 14.6.2018
vypadá to jako řez na hlavu, tedy čekal bych že jak začnou růst letorostly tak tam zapichnou tycku, ke které je častečne vyvážou.  Může se ale jednat o nejaký exotický zpusob vedení, ve velmi teplých oblastech Řecka se používa "wine training... celý příspěvek >
Okrasné trávy v trvalkovém záhonu, 14.6.2018
deschampsia cespitosa
Je toto projev Šárky na listech?, 13.6.2018
já měl letost zaděláno na první veší úrodu, loni hodně pomrzlo. Prezident mi chtěl plodit ve shlucích tak po třech, vypadalo to nadějně, během týdne či dvou nastal propad všeho a tento projev na listech..tedy ja uz se moniliové hnilobě plodů bát... celý příspěvek >
Je toto projev Šárky na listech?, 13.6.2018 Obsahuje fotku
foto2
Je toto projev Šárky na listech?, 13.6.2018 Obsahuje fotku
dobrý den, potřeboval bych potvrdit moji doměnku, že se mi na švestce Prezident projevila šárka. Krom projevu na listech opadali i plůdky, něktré byly pokryty šedivou mozaikou, některé právě ve středu této moziky praskly, případně zkusím příště... celý příspěvek >
Zlepší zkrácení stiniciho sousedova smrku jeho odolnost vůči větru?, 18.5.2018
jo smrk, kastan, orech to jsou idelani stromy na vysazeni u plotu ci vedle sousedova domu soucitim
Hrušně řez, 18.5.2018
tyto navody a jednotlive rozdily se asi predevsim projevi na prisnych tvarech hrusni (solax, stihle vreteno, spalir apod..) tak nakonec samotne video odpovida na otazku Wiliamsova...vim ze se ji rika i Bartlett, ale ve videu oznacuji jednu odrudu... celý příspěvek >
Hrušně řez, 18.5.2018
Ahoj, na youtube jsem našel zajímavé video o řezu hrušní (z USA), zajímavé mi přišli především ukázky řezu a rozdílu v řezu jednotlivých odrůd, např. 2:35 odůda Forelle (u nás známá asi jako Pstružka), ostříhá téměř všechny roční přirůstky a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika