Příspěvky uživatele - 167.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to padlí?, 19.2.2019
padli/mucnatka, btw..je uz vhodna doba v tomto teplom pocasi pouzit sulku alebo este pockat? 
Tophit, 18.2.2019
u mna tophit sluzi dobre, z jeho kmienku je kolik pre morusu :) vazne..nitra, teply juhozapadny svah, tophit uroda krasnych velkych plodov, chut ziadna. stromcek skoncil. podobny osud postihol aj topendplus ale kedze to je pekny stromcek tak... celý příspěvek >
Výchovný rez kedy sa má strihať, 18.2.2019
jiri, zakorene mlade stromceky ano, tak je cas, ale co kostkoviny vysadene na jesen? nie je pri nich lepsie rezat skor ako cakat az do zaciatku pucania? nebude to neskoro a nezhorsuje sa tak ujmutie stromceku na stanovisku? tom
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 13.2.2019
5-8 sliepok, kurin je s vybehom 30m2 - tam su cez den, tato plocha ma cca 150m2, 2/3 roku to je len popoludnajsi vybeh na 4-5hodin, na jesen a v zime tam maju pristup nonstop ako aj do celej zahrady (7ar) slepacince zakopavam pod stromy, s... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 12.2.2019 Obsahuje fotku
"Pokud se v sadu jen sklízelo, řezalo, kosila tráva.." aky vplyv na podu a jej vlastnosti maju slepacince? z dlhodobeho pohladu? desiatky rokov tam rastli iba kostkoviny, teraz tam pojdu jadroviny (uz je tam bohemika a jana na planke a... celý příspěvek >
Aprimira, 8.2.2019
ale matkino uz mate dlhsie, nie? ak si spominam, neplanovana kupa ale peknemu stromceku v zahradnictve ste neodolal :D
Aprimira, 8.2.2019
nahradna vymyslena? 
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.2.2019 Obsahuje fotku
ja by som to spravil takto ale pockaj na rady skusenejsich
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 30.1.2019
zavidim vam tie pivnice, u mna koncom januara/ledna 8stupnov...
Skore cibuloviny do travniku, 24.1.2019
ahojte, poradite prosim, skore cibuloviny do travniku, vhodne aj na "splanenie"? cielom je ozivit a okraslit zatravnenu ovocnu zahradu, idealne je keby kvitli skoro na jar a potom sa zatiahli, nech je mozne v pohode kosit. dakujem
Řez hrušní, 11.1.2019 Obsahuje fotku
ja by som dal spodne poschodie prec a spravil z toho spiciak. tom
Řez ovocných stromů, 8.1.2019
ano, predcasny obrast, terminologiu sa tiez len ucim :) plati to aj u kostkovin? dakujem pan Vyslouzil
Řez ovocných stromů, 8.1.2019
dakujem pan Hlavaty, bol to spiciak kupeny cez eshop, vysadba jesen 2017, zastrihol som ho s tym, ze na dalsi rok zapestujem korunku vyssie. Bocny obrast odstranim pri jarnom reze - nechcel som ho dat prec v lete nech stromcek neoslabujem, iba som... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 7.1.2019 Obsahuje fotku
pan Hlavaty, williamsova na planke, terminal pred letom akoby prestal rast a z neho vyrasili 4 konare a strednik - pokracovanie terminalu. konariky vyrastaju zo susednych pupenov, mozem z nich zapestovat kostrove konare? kostrove konare z letorastov... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 18.12.2018
cerstvo odtrhnuta a ocistena od snehu je fakt pochutka :) ..odpoved je samozrejme spravna, je to Rubinola
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika