Příspěvky uživatele - 120.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jadroviny 2019, 15.9.2019
Moc pěkná je podívaná na ty vaše jablka, pane Hlavatý.
Odrůda Admiral, 14.9.2019
U mne Admirál neroste vůbec bujmě ani na M9 ani na semenáči. Zato roste dost neuspořádaně. Bujnější růst pozoruji u Orionu a Siriusu, dokonce i Merkur se mi jeví vzrůstnější. Nemohu však vyloučit, že má u mne Admirál slabší růst proto, že na něj... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Přesně tak. A co Kristalon Zdravé rajče a paprika? Letos jsem odzkoušel a s výsledkem jsem spokojený. Jedná se o Kristalon s obsahem 2 složek (dva sáčky) - hnojivo 300 g + vápník 200 g. Hnojení zálivkou 1x týdně na střídačku, jeden týden vápníkem,... celý příspěvek >
Melouny 2019, 10.9.2019
O tom, že uschlý úponek je spolehlivým znakem sklizňové zralosti nejen u mne, se píše např. zde. 
Melouny 2019, 8.9.2019 Obsahuje fotku
Myslím že samotná stopka se začne viditelně měnit až někdy v poslední fázi vývoje plodu, tedy těsně před / nebo až při jeho rozkladu. U odrůdy Sugar Baby je spolehlivým ukazatelem sklizňové zralosti uschlý úponek u prvního listu od plodu, viz... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 2.9.2019
Semínka brambor vysévám přímo na venkovní záhonek obvykle v polovině května, protože mám zahrádku v mrazovém údolí.
Pokus s bramborami, 2.9.2019 Obsahuje fotku
Velice pestrá je ta vaše bramborová exotika, moc se mi líbí. Můj letošní pokusný výsev semen odrůdy Anuschka přinesl brambůrky sympatického vzhledu, tak mne to přimělo k tomu, že jsem připravil semena na opakování pokusu v příštím roce. Kromě... celý příspěvek >
Prima, 25.8.2019
Mě se Prima zapsala do paměti jako atrapa jablka. Pěkně vypadající napodobenina, která nebyla k jídlu.
Zničené listy u mladých rezistentních jabloní, 10.8.2019
Vzhledem k tomu, že se jedná o houbového patogena, řekl bych že ano - běžnými přípravky a ve stejných termínech, jako proti strupovitosti.
Silvia a Diana, 8.8.2019
Rád vyčkám na vaše hodnocení dalších plodů odrůdy Silvie.
Jabloň - zdroj ovoce a zdroj stínu, 8.8.2019
Doporučit bych mohl bujně rostoucí odrůdu Orion, jako čtvrtkmen na podnoži MM111. U mne má tři metry již po pěti letech (viz vlákno Orion) a to nemám ani těch 50 cm půdy. Na písku bude ale nutná alespoň občasná zálivka.
Zničené listy u mladých rezistentních jabloní, 8.8.2019
Pravděpodobně se jedná o houbový patogen Diplocarpon mali, způsobující předčasný opad listů jabloní. Tento houbový patogen napadá jabloně (Malus spp.) a kdoulovce (Chaenomeles spp.) a jeho výskyt je vizuálně charakteristický výskytem malých... celý příspěvek >
Silvia a Diana, 6.8.2019
Díky za informaci pane Petře. Silvie je tedy podle vás lepší než Diana? Uvažoval jsem, že naroubuji Dianu, ale jak to tak vypadá, budu raději schánět Silvii.
Odrůda Admiral, 4.8.2019
Ano škůdce, na fotce je zacelený povrchový požerek pravděpodobně Zobonosky ovocné.
Zničené listy u mladých rezistentních jabloní, 2.8.2019
Nechci se přit, protože neznám vaše půdní a klimatické podmínky, ale podle délky letošních výhohů je zřejmé, že stromky počátkem léta nijak suchem netrpěly. Domnívám se, že pětileté stromky na bujně rostoucích podnožích, mají již dostatečně rozrostlý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika