Příspěvky uživatele - 135.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
3D pálení, 12.2.2019
10:02 je tam příspěvek ale 14:43 tam nic néni, můžeš ho sem poslat
3D pálení, 12.2.2019
kamaráde tak kopě automatické pálenice jsem pročetl ale nic takého tam není Při té 3D by nebylo od věci vyzkoušet dát do kotle spolu s pálenkou zavařené ovoce dle původní pálenky (meruňkovice - meruňky, atp.). Bylo zde uvedeno 2 sklenice 7 dcl na... celý příspěvek >
3D pálení, 12.2.2019
kde se dá najít tento odkaz chtěl bych to vyzkoušet Při té 3D by nebylo od věci vyzkoušet dát do kotle spolu s pálenkou zavařené ovoce dle původní pálenky (meruňkovice - meruňky, atp.). Bylo zde uvedeno 2 sklenice 7 dcl na 10 l pálenky.
3D pálení, 11.2.2019
a proč by to nebylo pitelné, já si myslím že 3D musí být lepší než po 2D
Jblkový kvas (druhák), 18.1.2019
Sawe, správně ti radili nech to na 2°a na kotel s tím.
Jblkový kvas (druhák), 11.1.2019
tak nevím pane Vysloužil, mě tada u nás na dědině paliči říkali, že jak to má pod 4° nejlépe 2 ° tak že može jít na kotel.
Jblkový kvas (druhák), 8.1.2019
dnes naměřena cukernatost 4° myslíte že možu pálit, nebo to ještě nachat (na kolik??)
3D pálení, 7.1.2019
když budu po třetí přepalovat (3D) vylívá se taky ze záčátku cca 3dcl?
Stojanek na cedění kvasu, 14.12.2018
pepa kot, a proč bych to necedil, mam jednoplášť a nechci abi se mi to připalovalo. Rafael, červené víno taky musíš nechat překvasit a potom ho vypresovat. Ty jabka bych na presu asi nevypresoval, proto jsem si udělal ten stojan s pytlem.
Stojanek na cedění kvasu, 13.12.2018 Obsahuje fotku
tak sem si udělal jednoduchý stojan s pytlem na cedění, pytel vsunu do hoboku 120l a nechám s obsahem do druhého dne
Jblkový kvas (druhák), 10.12.2018
Chtěl jsem pálit z jablečného kvasu, ale nešlo to, protože se to připalovalo, tak jsem to musel přecedit přes sito a ten zbytek jsem dával znovu do hoboků. Bylo to asi 2x 40 kg, tak jsem na to nalil 80 l vody a přidal 20 kg cukru. Už to kvasí 4... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 29.11.2018
já to vždycky vylívá 2-3dcl, ale včera jsem měl trochu popito, tak že myslíte že to može bez obav vypálit?
Kolko odobrat metylalkoholu, 29.11.2018
včera jsem přepaloval a omylem jsem nalil 3dcl úkapu do hotového kvasu co mam nachystané na pálení. Možu to vypálit? Nemusím se obávat?
Jablkovy kvas meranie cukru, 26.11.2018
je krásný a nádherně voní, tak že to zamíchám mestůvkú v hoboku a hodím na kotel
Jablkovy kvas meranie cukru, 26.11.2018
Michal82, díky to jsem potřeboval vědět, takže se dnes do toho pustím (ten koláč jsi odhodil, nebo jsi to zamíchal a dal pálit??)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika