Příspěvky uživatele - 33.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená část pálenky, 31.10.2019
nevim co tu resite  v palenici kde vam vypali kvas   jabka, svestky a jine ovoce  a hned vam naredi palenku    na vas pozadavek naredi na urcite procento alkoholu tak se vam nikdy nezakali pokud si dovezete ... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 26.10.2019 Obsahuje fotku
Včera 25.10. jsem zlikvidoval ve fóliovníku všechny papriky, zůstala jen Leanta. VASEK
Jakon, 18.10.2019
rozeberte je na jednotlive hlizy    nechat korinky zavadnout a pak je docistit prstama   uskladnit v nemrznouci mistnosti
Pepino 2018, 15.10.2019 Obsahuje fotku
Letošní úroda Pepina, která byla ze 6ti kyblů 10l. VASEK
Paprika Rodrigo, 15.10.2019 Obsahuje fotku
Paprika Leanta, která je vyfocena 12dní po místní výstavě. VASEK
Jak vypudit krtka, 11.10.2019
Krtka taky nemám rád. To, co bylo popsáno, je pravda a ještě navíc, v jeho podzemních norách chodí hraboši. Před měsícem jsem chytil do pasti SWISSINNO SUPER CAT krtka. Za tři dny poté ve stejné noře jsem chytil dva hraboše. VASEK
Paprika Rodrigo, 6.10.2019 Obsahuje fotku
Paprika Leanta byla vyryta z fóliovníku a zasazena do květináčů za účelem místní výstavy ovoce a zeleniny, která se konala 27.9.2019. První foto (není to dobře vidět) je jen jedna sazenice. VASEK5
Paprika Rodrigo, 30.9.2019 Obsahuje fotku
Paprika skleníková Saskia.
Paprika Rodrigo, 27.9.2019 Obsahuje fotku
Paprika sladká mini venkovní Midas.
Paprika Rodrigo, 23.9.2019 Obsahuje fotku
I když cibule nepatří mezi papriky, nechci zakládat novou rubriku, přidávám foto mých vypěstovaných cibulí ze semínek, odrůdy Kelsaye.
Paprika Rodrigo, 19.9.2019 Obsahuje fotku
Letos po 10ti letech jsem opět vysadil papriku skleníkovou pozdní Samurai F1, tenkrát byla také tak pokroucená jako teď. Délka nejdelší papriky 24cm. VASEK5
Paprika Rodrigo, 15.9.2019 Obsahuje fotku
Skleníková odrůda oranžová Kubista.
Paprika Rodrigo, 12.9.2019 Obsahuje fotku
Paprika skleníková odrůda Rodrigo.
Paprika Rodrigo, 8.9.2019 Obsahuje fotku
Paprika skleníková odrůda Rubika.
Paprika Rodrigo, 4.9.2019 Obsahuje fotku
Paprika skleníková žlutá z bývalé Jugoslávie.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika