Příspěvky uživatele - 153.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Protékání paliva u křovinořezu, 16.6.2020
Tak nádržka číslo 2 není prasklá, ale teče mě okolo hadiček v místě průchodek (hadičky a průchodky jsou ještě původní. Existuje nějaký správný postup, jak nacpat průchodky do nádržky a hadičky do průchodek - bojím se, že koupím nové průchodky a... celý příspěvek >
Křovinořez fieldmann - už si nevím rady, 14.6.2020
Nefunguje ten primer od začátku nebo až od určité doby? Pokud to nechceš dát někde do opravy a nemá ti kdo pomoct, tak opatrně odmontuj primer, případně opatrně rozeber karburátor (na webu můžeš dohledat co tě tam čeká např.  na youtube),... celý příspěvek >
Klíšťata - zmizí zase?, 7.6.2020
Během týdne dnes druhé na posečené zahradě, bohužel jsem obě přetrhl - nefungovalo ani vytáčení, ani vyviklání. Dosud jsem si ze zahrady ani v minulosti klíště nepřinesl, pes je měl poměrně často.Takže to pěkně začíná. Nemáte prosím někdo vyzkoušený... celý příspěvek >
Křovinořez FS80 vůle plynového lanka, 7.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer, takže si odopovím sám. Napnutí lanka u FS80 a jeho modifikací lze provést otáčením štoubu 9 na kotoučku 6 viz rozkres. Šroub 9 je přístupný přes kryt a je zhruba naproti šroubům karburátoru H a L. Pěkný večer. Nicméně i při maximálním... celý příspěvek >
Protékání paliva u křovinořezu, 7.6.2020
Mám trošku jiný problém, u křovinořezu Stihl mě kdysi praskla nádržka v ohybu u nalévacího otvoru. Už před lety jsem ji nechal vyměnit, tehdy za to chtěli přes 7 stovek, nová začala velice brzy být na povrchu vlhká od benzinu, zde jsem prasklinu... celý příspěvek >
Křovinořez FS80 vůle plynového lanka, 6.6.2020
Dobrý večer, měl jsem dole karburátor a zapalování na FS80 a po jejich zpětné montáži se mě zdá, že plynové lanko je moc volné, pomalu spadává z vodícího plastového kotoučku, neuvědomuji si jestli to tak bylo. V poloze I má plynová páčka asi 15mm z... celý příspěvek >
Loňské brambory, 5.6.2020
Také mám zkušenost, že na v půdě zapomenutých bramborách bývá obvykle nejvyšší úroda.
Stříkáte plevel v bramborách?, 5.6.2020
Čím budete letos stříkat proti mandelince, už jsem 3 rozmáčkl a 4 mě spadla?
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 5.6.2020
S tou strunou na Š105j sem to měl vědět dřív, Vari prodává bovden s krabičkou poloh plynu za 400-.
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 5.6.2020
Děkuji, je tam z uvedeného pramene ohledně motoru Honda více videí. Otáčkoměr mě přijde z Aliexpresu, těsnění mám objednaná, ještě sehnat Paulin, případně mám asi 2 roky starý starý tmel Dirko HT, kolega mě s ním lepil klikovku křovinořezu Stihl.... celý příspěvek >
Mulčovací nůž ke křovinořezu, 3.6.2020
Dobrý den, děkuji oběma za rady, jen s tím, že FS80 má pevnou hřídel. Jinak prodejci Stihláci tvrdí o nedostatečném výkonu totéž a asi mají pravdu. Když zadáte do Youtube FS100 oragon mulching blade tak tam někdo dokonce štěpkuje - nechci... celý příspěvek >
Hliníkový žebřík, 30.5.2020
Dobrý den, chystá se koupit hliníkový 3 dílný žebřík - přikláním se k ALVE, hobby provedení, mám cca 100kg. Váhám mezi 11 dílným 7811 s úpravou na schody (úplně přeně nevím jaký výškový rozdíl řeší a na stránce výrobce jsem to nenašel) a 12 dílným... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 29.5.2020
Děkuji, čekám na objednané těsnění ke karburátoru, možná někde najdu to původní, už jsem ho jednou měnil a musím sehnat nějaký tmel, Paulinu mám zbytek a navíc opakovaně přemrzl.  Jakmile se posunu (je té práce teď na zahradě hodně, rozjede se... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 28.5.2020
Děkuji, na karburátor a ventily se chystám. Mám objednaná těsnění od filtru přes karburátor po válec, čistit budu drátky a čističem karburátoru. Nevíte náhodou jestli je v palivovém ventilu nějaký filtr?
Mulčovací nůž ke křovinořezu, 27.5.2020
Dobrý den potřebuji pomulčovat obilí cca 100m2 na zelené hnojvo před zaoráním, výška před deštěm byla už přes 1m. Uvažuji o 2 břitém mulčovacím noži na křovinořez, mám Stihl FS80 a FS100 - zatížení mulčováním by bylo zcela vyjímečné. Protože se tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika