Příspěvky uživatele - 161.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 2.2.2019
Tak jsem ve volné chvilce procházela nabídky semen rajčat na internetu, co bych ještě mohla přiobjednat k jarnímu výsevu a překvapily mě jak velké rozdíly jsou v cenách. Jak je možné, že balíček kde je třeba 30semen pořídíte za nějakých pár korun a... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.2.2019 Obsahuje fotku
Evi a Vladimíre, děkuji za pochvalu. My jsme východní Morava-Valašsko.Skoro na slovenských hranicích. Opravdu se dnes počasí vydařilo a dokonce svítilo sluníčko. I teď mám na teploměru 9°C. Ve skleníku mám možnost přitápení, tak můžou být sazeničky... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.2.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny pěstitele, posílám opět nějaké fotky sazenic rajčat od Vladimíra. Dnes je u nás 10°C a konečně ty tuny sněhu tají. Ve skleníku mám příjemných 16-19°C podle sluníčka. Pustila jsem se do přesazování rajčat(doteď byly společně v... celý příspěvek >
Papriky 2019, 29.1.2019
Také přidám zkušenost s Hamíkem. Vloni jsem měla 10sazenic ve skleníku. Musím ale říct, že jsem na základě reklamy v zahradním centru čekala víc. Plodů sice hodně, ale opravdu malé a ta sladkost, no... nevím. Možná je to i podmínkami pěstování.... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 15.1.2019 Obsahuje fotku
Dobrý večer přidávám foto rajčat vysévaných začátkem prosince 2018. Semínka od Vladimíra zasetá po 3 kusech od druhu. Semenáčky jsou přes den umístěny na východním okně při teplotě 15-17°C. Jakmile trochu zesílí rozesadím každou rostlinu samostatně.... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 24.12.2018
Vladimíre, tak nyní na svátky mi přijely děti ze světa a nevytápěnou místnost jsem musela chtě nechtě zprovoznit k obývání. Výsevy semen od Vás(již přesazené do společného truhlíku) putovaly do skleníku. Současně s kaktusy i citrusy. Samozřejmě tam... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 16.12.2018
Tak to je pro mě nová informace. Vždy jsem přesazovala až měly rostlinky více pravých listů. Dobrá tedy, ty co mají lístky srovnané už přesadím a zbytek ještě nechám v původních nádobách. Uvidíme jestli ještě nevyklíčený Betalux vzejde nebo ne.
Rajčata 2019, 16.12.2018 Obsahuje fotku
Také se připojím s fotografiemi. Semena rajčat od Vladimíra. Sela jsem 6.12.Jsou na východním okně v nevytápěné místnosti. Okno je kastlové a teplota je od 12-17°C. Když náhodou zasvitne slunko tak max.20°C. Rostlinky jsou trochu vytáhlé, ale jak je... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 15.12.2018
Tak to je můj případ. Nakoupila jsem levné rajčata v akci a Hranáček jen tak za zvědavosti. Líbilo se pěkné balení s úhlednými červenými plody. Doma když jsem oboje vyzkoušela, jsem se bila do hlavy, proč jsem ty levné rajčata vůbec brala. Vodnaté,... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 15.12.2018
Evi díky za erudovanou odpověď.  Ano jak píšete je to snaha slovenských, ale i českých farem přitáhnout zákazníka, ale to je přece v pořádku.Podpořit naše pěstitele. Navíc když jsem včera porovnávala ty Hranáčiky a nějaký dovoz ze... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018
Vladimíre Vy jste koumák. Každopádně by mě zajímalo na základě čeho se odrůdy rajčat pro takové velkopěstírny vybírají? Na českém trhu je přece tolik osvědčených odrůd. Přitom o těchto rajčatech se píše, že jsou vynikající chuti, šťavnatá a sladká. A... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018
Re Miloš: já si zase myslím, že jde opravdu o názvy odrůd. Podle dostupných informací je snad ale pěstuje jen jedna firma v republice. Zaráží mě, proč ale mají zapotřebí "velkoskleníkově" pěstovat nějaké no-name odrůdy, když je na trhu taková... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018 Obsahuje fotku
Zdravím přítomné "rajčatomily". Při včerejších nákupech v marketu jsem si všimla zajímavě balených rajčat z domácí produkce(viz název tématu). Hranáček jsem si koupila na zkoušku. Doma jsem na netu zjišťovala informace o těchto odrůdách, ale... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 9.12.2018
Ano viděla jsem, že tam máte nějaké záznamy. Jinak vysetá semínka již začínají pomalu klíčit.4. den po výsevu. Zatím tedy Jagodka, Sarayev a Sophie. Jana
Rajče jako Bajaja, 8.12.2018
Pěkný víkendový den, Vladimíre navštívila jsem Vaše stránky "Databáze rajčat" a chtěla bych se zeptat na odrůdu O-33 a dát jednu malou připomínku. Píšete že ji vyšlechtil P.Y.Saratov. Nemá tam být spíš Sarayev? A dále, že pokud někdo pěstuje... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika