Příspěvky uživatele - 168.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestky ve vlastní šťávě, 24.7.2018
tie pecky dodaju slivkovemu kompotu uzasnu mandlovu prichut v kombinacii so slivkovou jednicka, skusal som aj polene ale ten kompot mi tak nechutil, schvalne si spravte aj s peckami aj bez a porovnajte, rozdiel v chuti pre mna veliky...
Vhodný strom pro stín do terasy, 22.5.2018
4-5 metrov od domu by som orech isto nedaval, hlavne z obavy prerastania korenov do zakladov stavby...
Melrose - príbeh stromčeka, 23.4.2018
mikeš ja som ovocinarsku terminologiu nezaviedol len si ju osvojil stepime na sedielko, anglickou kopulaciu... ockujeme do T zarezu(spiace, bdiace ocko)forketom mimo obdobie miazgy... tak snad rozlisujeme co je co... asi tak
Melrose - príbeh stromčeka, 22.4.2018
neni to skor očkovanec ako stepovanec?fotka neni az tak jasna, ale z tej druhej fotky by som povedal ze je to skor ockovanec... viktor
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 7.4.2018
tak ja som zakupil vcera angold... pan jirko co znamena stredne bujne rastuci semenač, v dobrom sa pytam, aby ste to nezobral ako provokaciu...
Topaz, 5.4.2018
ja mam topaz na M7 zatial bezproblemov rastie krasne zdravo stromcek ma 4-5rokov uz neviem presne, uz zarodil ale plody cervive predcasne opadali...
Vzdálenosti výsadby podnoží A2 a MM106?, 29.3.2018
ved to, ved to... preto pre toho je vhodna skor odroda ako matkino ci boscop, ta sa uz o seba postara aj sama... nikde som sa nedocital ci nieco take dokaze aj admiral, odporuca sa pestovat extenzivne, ale ci si vystaci tak ako predosle mnou uvadzane... celý příspěvek >
Vzdálenosti výsadby podnoží A2 a MM106?, 29.3.2018
pan Ivan, tusim,ze mate topaz na A2,tam sa to tiez asi neodporuca koli zdrobnovani plodov ako pisete pri rubinole(dovod poznam na M9 topaz trpel nejakou infekciou)nezdrobnuje vam tato kombinacia(A2+TOPAZ) plody?potom teoreticky nieje az taky dovod na... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 7.3.2018
pri tych semenačoch predpokladam ze selekcia je na zaklade vitality rastu, stalo sa vam aby bujne rastuci semenac po naockovani ci nastepeni nejako spomalil ci zastavil rast?ja vyberam na ockovanie a stepenie tie najsilnejsie rastuce, tak uvidime do... celý příspěvek >
Aprix 116, 2.3.2018
dobre milan ved pohoda, co hodnotis vyssie jofelu ci toptaste?a na com pestujes jofelu?aky je zdravotny stav stromu a plodov?nasiel som na nete ponukaju ju za neviem presne uz nieco okolo14 eur na st.julien, pravda nekostoval som ju, ale miloš ju ma... celý příspěvek >
Aprix 116, 2.3.2018
ale milan nik to nemysli zle, neber si to tak, idem teraz kupovat sabinovsku marhulku na st.julien... chutovo je udajne neprekonana, načo budem kupovat drahoty ofajčene reklamou nieco ako jofela a zazrak sa nekona akurat z teba vytiahnu peniažky... celý příspěvek >
Aprix 116, 2.3.2018
milan, ja tomu tiež neverim, aj ked rad by som... spravne je vydržia)
Laketnačka, 22.2.2018
počul už niekto o tejto odrode?
Jaký nůž na roubování?, 21.2.2018
presne tak, ostrosť ulamovaka je obdivuhodna, uz som stepil angličanom s protijazyčkom, hlavne na tenke vrubliky je ulamovak parada, neviem akoby som stepil so svojim mikovom, tam je ostrost aj po nabruseni v nožiarni slaba...
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 14.2.2018
podpnik M7+golden delicious chcel by som navrublovat na ten špiciak admiral moze tam ostat ten golden?bude to cast kmena... samotne podpniky sa mi nepodarilo zohnat... niekde som tu cital ze golden je dost odolny mrazu v dreve, alebo este spartan a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika