Příspěvky uživatele - 9.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tmavě červené a povadlé listy zlatice, 25.5.2020
Díky, paní Lído, škoda, na cizí zahradě neostříhám a nespálím. Tak můžu jen doufat, že si bude škodit za ploten na zlatici a k nám nepoleze . Hanča
Poznávačka, 25.5.2020
To květenství je růžové? Mohla by to být bukvice lékařská. Hanča
Tmavě červené a povadlé listy zlatice, 25.5.2020
No, to bylo první, co mě podle vzhledu napadlo. Tak jsem projela internet a nikde jsem nenašla, že by se vyskytovala na zlatici, napadá peckoviny, vzácně i jiné rúžovité. To zlatice není. Ale třeba je to letošní novinka, třeba si monilie přestala... celý příspěvek >
Tmavě červené a povadlé listy zlatice, 24.5.2020 Obsahuje fotku
A ještě jedna:
Tmavě červené a povadlé listy zlatice, 24.5.2020 Obsahuje fotku
Další fotka:
Tmavě červené a povadlé listy zlatice, 24.5.2020 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jaká choroba se objevila na zlatici. Keř není můj, ale roste těsně u našeho plotu ve velmi zanedbané sousedově zahradě. Takže mě zajímá hlavně, jestli je choroba přenosná na jiné rostliny (že by soused s keřem něco udělal, to opravdu... celý příspěvek >
Co je to za plevel?, 7.5.2020
Nebo možná jetel pochybný, jetel zlatý nebo tolice dětelová. Hanča
Rododendron - je to konečná?, 5.5.2020
Není , ale chová se, jako kdyby byl . Hanča
Rododendron - je to konečná?, 4.5.2020
Chci se zeptat na rododendron sázený loni - od té doby vypadá stále stejně, v létě, v zimě, i teď na jaře - nevadne, nežloutne, ale stále se neprobouzí, ani náznak nějakého rašení na pupenech. Zalévám, ale nezdá se, že by si toho všiml - co s tím?... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za květinku?, 26.3.2020
Možná se vám stane, jako se to stalo mně, že začne uhnívat, protože je při zakřeňování hodně citlivá na chlor ve vodě. Nejradši má pramenitou vodu, když není, pomůže třeba destilka, nebo aspoň vodu převařit. Hanča
Lepivé kapky na listech orchideje Phalenopsis, 3.1.2020
U mě to byly puklice. Hanča
Zasilková zahranictví, 3.1.2020
Prosím o hodnocení e-shopu, který jsem dnes našla na netu: netradicniovoce-eshop.cz z České Lípy. Mají zajímavé druhy, které jsem nikde jinde neviděla. Máte s nimi někdo zkušenost? Děkuji, Hanča
Zbytek kukly?, 19.9.2019
Tak už jsem si sama našla odpověď, je to drvopleň. Hanča
Jak se zbavit žampionu zápašného?, 16.9.2019
Něco podobného jsme řešili v trávníku, druh houby nevím, ale kde se objevila, dostalo podhoubí dávku horké vody. Během jedné sezóny úplně zmizela. Hanča
Identifikace hmyzu, 7.8.2019
Spíš cvrček domácí. Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika