Příspěvky uživatele - 65.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Oleo-Mac BC 430 T, 24.1.2017
Mam vice nez 2 roky. Zadna novinka to neni. BC 430 T jsem kupoval presne 28.3. 2014 takze je v prodeji dlouho. Ptej se co by te zajimalo.
Wolf Garten expert baterie, 12.1.2017
dekuji tohle jsem potreboval presne vedet. Tudiz je vse v poradku.
Wolf Garten expert 92.180H, 1.9.2016
Pri seceni travy normalni vysoke, rekneme do 15cm nema traktor sebemensi problem a je jedno jak je trava husta nebo mokra. Zkusil jsem ale pokusne zajet do travy cca 40cm ridka a sucha. Tech 40cm nebylo vsude. Sinul jsem se jako snek, sekani na... celý příspěvek >
1/2" zahradni hadice, 12.7.2016
Po telefonatu s vedoucim odbytu firmy Valmon jsem zvolil zlutou hadici Valmon 1119 profi. Udelaji mne ji v Mezirici na miru a v jednom kuse. Tuto sezonu absolvuji s hadici a pokud to bude o nervy, tak zapremyslim o te cerne vodovodni trubce.
1/2" zahradni hadice, 12.7.2016
Dekuji vsem za reakce, ale ja nepotrebuji zadny rozvod vody. Vybiram zahradni hadici, podotykam prenosnou. Je to na chatu a jen potrebuji obcas pozalivat rostlinky ruzne rozhazene po pozemmku. tot vse. Shanim hadici, ktera se nebude ohybat a... celý příspěvek >
1/2" zahradni hadice, 11.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny, rad bych se zeptal na vase zkusenosti s 1/2" zahradni hadici. Potrebuji cca 70m na zalevani zahrady. Hlavne aby se nekroutila a tim padem neprerusovala tok vody. Hadice neni pod stalym tlakem, ale lezi venku na slunci.... celý příspěvek >
Zahradní krby, 21.6.2016
Co myslite tim optimalni? Je to o par tisicovek drzasi nez nejaka betonova hruza z hornbachu, ale nekupujete krb na dva roky. Zavolejte jim a dejte s nima rec.
Zahradní krby, 16.6.2016
Dobry den, dejte si do vyhledavace zahradni krby Veris. Jeden takovy mam na zahrade v pergole a vyborne. Krb je vyvlozkovany samotovyma platama v rozumne mire v nem lze i normalne pritapet, aby nembyla vecer takova zima. To s klasickym... celý příspěvek >
Uhlikove pouzdro na hridel, 14.6.2016
Dobry den, mam vozik Vares TDK bez lozisek. Pri vymene kol jsem nekde ztratil uhlikove pouzdro na hridel. Nevite, kde by slo neco takoveho koupit? Muzu si to objednat u Vares, ale stoji to 10Kc a postovne 150. Diky za odpoved.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika