Příspěvky uživatele - 248.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení pokojové azalky do zahrady, 30.9.2018
Pokojová azalka se může přes léto letnit venku na zahradě, ne na prudkém slunci. Ale přes zimu musí domů (obvykle v září), venku by mráz nepřežila. Doma by měla v zimě mít cca 10-15°C.           Lída
Neznáte název?, 26.9.2018
Nějaký jalovec, asi J.obecný.           Lída
Neznáte ji?, 24.9.2018
Jeden můj bývalý kolega ty větší kloboučky vždy obaloval v trojobalu, usmažil, a pak nám je vychladlé nosil do práce ve velkých papírových pytlících, vždy se po nich jen zaprášilo, byly vynikající ...      Lída... celý příspěvek >
Zalozeni pestovani zeleniny v ramci pestitelskych praci v tomto obdobi, 24.9.2018
Ještě by měl jít vysadit salát a pro jarní sklizeň vyset špenát.           Lída
Prosím co je to za houbu?, 24.9.2018
Jistě, ty jedlé můžete sníst, jedovaté látky do nich nepřelezou. Alkohol se na houbová jídla nedoporučuje, po některých houbách může způsobit problémy. Lída
Zasychání plodů Ostružiníku, 23.9.2018
Docela by mne zajímalo, co to je - tohle jsem ještě neviděla.          Lída
Prosím co je to za houbu?, 23.9.2018
Kozák má jinou nohu. Ale v každém případě je to stará houba, rourky zespodu začínají chytat plíseň, už bych ji nejedla.          Lída
Spálené sluncem nebo nemocné japonské Javory?, 23.9.2018
Sluníčko...                           Lída
Pěstujete muchovník?, 23.9.2018
A.alnifolia má hustší hrozníčky, A.lamarckii má dlouhé stopky u plodů. Ale u nás v HK plodí dřív A.lamarckii, než A.alnifolia, přitom oba jsou na plném slunci, což je obráceně, než u vás. A.lamarckii mi ptáci chtějí oďobávat od tmavě červeného... celý příspěvek >
Pěstujete muchovník?, 22.9.2018
Mám A.lamarckii, je chutný, aromatický, i když střapečky plodů jsou řidší než u odrůd A.alnifolia. Část se sní přímo z keře "oďobáváním", část mrazím a část zavařuji. Půda normální, muchovníky nepotřebují kyselou. V době růstu bobulí chce párkrát... celý příspěvek >
Rybíz - jak zachránit špatně sestřihaný rybíz, 21.9.2018
Proč jste zjara sestřihla na tři pupeny? Nechápu důvod...           Lída
Prosím o určení odrůdy, 20.9.2018
Pokud vezmete za jablíčko, mírně ho odkloníte od větvičky - a zůstane vám v ruce, tak otrhat (nebo protrhat ta, co vám v ruce zůstanou) - ať se jmenuje jakkoliv...           Lída
Hľadám názov odrody súdkovitého tvaru, 20.9.2018 Obsahuje fotku
Fotka z netu:           Lída
Přežijí terénní úpravy?, 20.9.2018
Kdyby to bylo o 20cm, tak bych řekla, že přežijí, ale z 50cm je hodně ... Lída
Copak se to děje s mojí břízou?, 18.9.2018
Pokud byl kontejner velký a kořeny neomotané, mělo by to být v pořádku.  Povadlá může být i těmi teply. V pátek se má ochladit, tak by měla pookřát.         Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika