Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskyne 2024, 3.4.2024 Obsahuje fotku
Květy placatého Saturnu zblízka. 
Meruňky 2024, 3.4.2024 Obsahuje fotku
MH: Dlouhé stopky má i FARCLO. Falešná Farbaly je pravděpodobně Harcot, falešná Legolda je pravděpodobně prachobyčejná Kompakta. Všude by nějaké plůdky měly být, alespoň pár (Candela, Sirena, Ananaska, Harostar, Robada, Šalach, roub Vanillacotu, ani... celý příspěvek >
Počasí 2024, 2.4.2024 Obsahuje fotku
Leden na rampouchy hrál, únor posune den dál, březen trávu tlačí vzhůru, duben barví stromům kůru. Měsíc duben získal svůj název proto, že v tomto období začínají rašit duby. V latině je nazýván aprilis, což je odvozeno od slova otvírat, ve... celý příspěvek >
Počasí 2024, 2.4.2024
Vliv lidského sádla na zvyšování bonity půdy je jistě zajímavé téma, pane SPCH. Co se týče deště, tak u nás slabota, ale spadlo alespoň něco. Určitě tady nestojí voda na poli jako u pana PP. V odkazu, který sem vkládám to mají podstatně... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 2.4.2024 Obsahuje fotku
O nízké mrazuodolnosti "Thyrinthosu" jsem se zmiňoval vícekrát. Jeho jedinou přednosti je prozatím zde nejranější doba dozrávání meruněk. Pokud jde o Farely, tak doufám, že v těch čtyřech metrech něco přežije, bylo to rezaté, ale všechno neopadalo.... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 1.4.2024
Škoda, pane z Náchodska, že vám zmrzla ta meruňka SOMO. Ještě jsem o ní tady neslyšel, že by jí někdo pěstoval. Měla by být mrazuodolná jak tady o ní píšou:  Meruňka SOMO Prunus armeniaca Plodování: polovina srpna Meruňka Somo je... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 28.3.2024
Po kadeřavosti na lístcích prozatím ani stopa. 
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024 Obsahuje fotku
První plody Pinkcotu po 7 letech, to nebude optimální sorta k Poděbradům. Jinak perfektní fotky, Marku. 400 metrů u Náchoda je to samé, co má Petr z H. u Brna, ale tam se opožděné kvetení výhodně doplňuje s polohou stromů na kopci. Někdo tady sháněl... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 28.3.2024
Mohu nějaké rouby poskytnout, mistře Bieglere. Heliodor a Opál budou na stromech už asi dost narašené, ale mám tady čerstvě koupené a nenarašené stromky Mac Intoshe a Parmény zlaté. Tak než na špatných místech začnou živořit, tak by z nich nějaký ten... celý příspěvek >
Počasí 2024, 28.3.2024
Díky za pěkný příspěvek i s citátem panu PP. Mně stejně připadá, že to teplo pokračuje už od začátku února. Nějaké ty poklesy teplot pod nulu v březnu jsou normální. Na Křemešnické vrchovině bude samozřejmě větší zima, než tady v nížině. Co se proti... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 28.3.2024
V úterý údajná nejnižší teplota pro zdejší oblast 0,5°C, což by odpovídalo rannímu 1°C na teploměrech. Nadmořskou výšku a polohu pána na Náchodsku neznám, ale rozdíl se stejnou nadmořskou výškou zde a na Osoblažsku, respektive za rohem na Opavsku u... celý příspěvek >
Počasí 2024, 25.3.2024 Obsahuje fotku
Jak jste spokojeni s počasím? Báječné jaro? 
Broskyne 2024, 25.3.2024 Obsahuje fotku
Jak jste na tom, pane Petere pe.? Ze zvonkovitých odrůd měla u mě nejkrásnější a největší květy pravá, nikoliv ta druhá falešná Springtime. Další v pořadí ve kráse zvonkovitých květů je Snow Queen. 
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 25.3.2024
Zítřejší předpovídaná nula snad žádné větší škody nezpůsobí. Co se týče stopek, tak podobně dlouhé jako Vanillacot je má u mě ještě pranýřované Bebeco. Stromek Vanillacotu je na tom podobně jako minulý rok po mrazech. Květy na pohled vypadají dobře,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 24.3.2024
Delší stopky má Bebeco a San Castrese. Farhial nekvete až tak pozdně jako třeba Farbuz, ten bude možná rekordman. Zard použili ve Veselé u Piešťan ke vzniku Barbory a Vesprimy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika