Příspěvky uživatele - 123.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoně 2017, 20.8.2017
Nebo samosprašné odrůdy.
Slivoně 2017, 20.8.2017
Jaký doporučíte vhodný opylovač místo stanleye a čačanské?
Slivoně 2017, 15.8.2017
Letošní prví košt a měření cukernatosti. Lipnická, první plody třetí rok po výsadbě 27 % Brix. Chuťově zklamala jen sladká bez výraznější švestkové chuti. Hanita chuťově výborná ale jen 22 % cukru ale určitě ještě nějaké procento přibude, vzorek... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 2.8.2017
U nás již Toptasty a Hanity vybarvují, v půlce srpna nohou být zralé. jsou obsypané plody. Musím podpírat větve.
Lipnická švestka, 23.7.2017
Lipnické mám čtyři kusy, třetí rok po výsadbě první plody. Stromky byly kvalitní a přírůstky min. 60 cm. Letošní přírůsky jsou už 50 cm, chyba bude jinde.
Je to úplný konec?, 5.7.2017
Mně takto zareagovala Durancie, celá kostení větev zežloutla. Já bych to hned odřezal ať se houba nešíří dál do zdravé části stromku. Pokud už není i v té zdánlivě zdravé části. 
Tomcot, 5.7.2017
Také mám Tomcot a těší mě, že je samosprašný a nemusím dosazovat opylovače.
Tomcot, 4.7.2017
Jak jsou odolné vůči Šarce a monilii?
Babče, 13.6.2017
Dobrý den pane Vysloužile, jak přežila úklady letošního jara Vaše Procházkova?
Slivoně 2017, 27.5.2017
Valašsko 450m n. m.. Toptasty, Stanley, Wangenhejmova, Chrudimky, Hamanova a President tradičně obsypané, zvlášť Toptasty, Presidenti a Stanley plodí pravidelně a hojně. Durancie v době květu měly studeno a deštivo = vůbec nic. Domácí něco málo mají,... celý příspěvek >
TopTaste?, 29.4.2017
Tak tedy ještě jedna, možná blbá otázka, je to dobrá slivoň nebo ten Amers mám rovnou vyhodit a na podzim zasadit něco jiného.
TopTaste?, 29.4.2017
Děkuji za odpověď pane Vysloužile, na podzim jsem zasadil Hanitu ale nevyrašila. Nyní jsem koupil právě dotazovaný Amers, tak zjišťuji, zda je to dobrá volba. Podle literatury by měla být dobrá ale věřte šlechtitelům.
TopTaste?, 29.4.2017
Zdravím pane Vysloužile, jak jste s touto odrůdou spokojen. Zajímá mě hlavně odolnost proti monilii, šarce, mrazu v květu. 
TopTaste?, 29.4.2017
trochu odbočím od témetu Toptast. Pěstuje někdo pološvestku Amers? 
Tatarova hruška, 25.4.2017
Tatarka vloni poprvé vykvetla a zaplodila cca 10 hrušek. Letos je samý květ.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika