Příspěvky uživatele - 224.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadzovitosť - ako s ňou bojovať, 19.9.2018
Stačí použít tu drsnější stranu houbičky na mytí.
Vienská - kráľovna hrušiek. Naozaj?, 18.9.2018 Obsahuje fotku
Dnes jsem nakrájel na čtvrtky několik pěkně vyzrálých plodů Vienské (pravděpodobně), nabídl kolegům a oznámil, že ta Boscova letos konzumně dozrála o něco dříve. Odpověď byla, že tato "Boscova" má opravdu tu svou typickou výbornou chuť . On ten název... celý příspěvek >
Volba odrůd - poradíte?, 5.9.2018 Obsahuje fotku
obo: Tady jedno foto odrůdy Stanley z minulého týdne (pouze ty plody v popředí):
Nashi, Hosui, Kumoi, 4.9.2018
Ta likvidace v době dozrávání je pravdou - tady jde hlavně o sršně.
Nashi, Hosui, Kumoi, 3.9.2018 Obsahuje fotku
Po problémech z předchozích let, kdy vždy odumřely všechny květy, se letos podařilo dopěstovat plody odrůdy Hosui. Plody chruplavé, šťavnaté a chuť, ta velmi potěšila - koncentrovaný Tuzemák. 
Nemoc švestky, 3.9.2018
Zrovna včera jsem pozoroval jak "před očima" praskají některé plody dozrávající Těchobuzické.
Akane - perla podzimu, 3.9.2018
Souhlasím. Menší velikost plodů mi nevadí. Je to vzhledově velmi pěkné jablko výborné chuti.
Sklizeň jádrovin 2018, 3.9.2018
Elektra byla u mě v minulých letech chuťově nejlepší ze zde pěstovaných hrušek. Velmi dobrá chuť. Na kdouli ve zdejším jílu moc dobře nerostla, tak jsem ji "přehodil" na hrušňový semenáč.
T 1, 29.8.2018
Tady letos T1 absolutně bez chuti.
Mollies Delicious, 28.8.2018
Vypadá to jako poškozený kmínek podnože s nějakou houbovou nebo bakteriální infekcí. Podobně mi "babčila" Vanda na J-TE-E.
Prosím o pomoc s určením odrůd, 27.8.2018
č.1 mi připomíná Kongresovku.
Saint Julien A vs Myroblan, 24.8.2018
"Všetko co doma máme su vrúbľované na semených podpníkoch klasických sliviek". Z jakých odrůd švestek máte ty semenné podnože?
Popadane jablka - co s nimi?, 22.8.2018 Obsahuje fotku
Popadaná nahnilá jablka valím na "kompost". Žízaly se o ně postarají.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 21.8.2018
IH: Asi máte pravdu. Tvarová variabilita plodů Williamsovy je známá. V neděli jsem prohlížel plody několika stromků Williamsovy červené a všechny byly jak přes kopírák - baňaté s trochu jiným odstínem červené.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 20.8.2018
Mičurin II: Přiznám se, že mi ty plody více připomínají Clappovu červenou než červenou formu Williamsovy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika