Příspěvky uživatele - 79.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travni smes na sluna mista, 25.5.2015
Honzo,  děkuji moc, určitě pan Martina poslechnu, je vidět, že zná a rád poradí a toho si moc cením  A určitě se pak pokusím pochlubit, jak se časem zadařilo Jarda
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 15.4.2015
Zdravím, děkuji, zkusím se podívat na Vegu i dTest, i když nevím, na kolik mám těmto hodnocením věřit  Jarda
Leifheit Linomatic Deluxe nebo Comfort?, 14.4.2015
Ještě jsem tedy koual na verzi Plus, i různé srovnání, u něj mají navíc uvedenou nastavitelnou výšku a upínací techniku. Díky všem.
Leifheit Linomatic Deluxe nebo Comfort?, 14.4.2015
Zdravím, mám ještě jeden dotaz, chceme si pořídit venkovní sušák prádla, volba padal na Leifheit, akortá se nyní rozmýšlíme nad volbou Comfort, který se dá sehnat o cca 600 Kč levněji, je na něj akce oproti Deluxe. Jediný rozdíl jsem zaznamenal v... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 13.4.2015
Zdravím,  děkuji moc všem za reakce, pěkně se to tady rozjelo  Má první volba byla AL-KO a tak to asi i zůstane, na Hecht jsem jen narazil, že nabízel více rychlostí, lepší motory, atd, ale nebyl jsem si právě jis, jak je to s... celý příspěvek >
Gril Weber Master-Touch GBS 57 cm - doplňky originál ano či ne?, 5.4.2015
Zdravím, měl bych dotaz. Konečně jsem si pořídil vysněný gril od společnosti Weber a chtěl bych se optat na doplňky k výměnnému středu. Je skutečně potřeba pořizovat například wok pánev za 2 000 Kč nebo stačí nějaká obyčejnější? Jde mi o to,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika